Düzeltme: Bozuk karakterler için çıkış dosyası SQL Aracısı ekler

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 271945 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
# Hata: 235489 (SHILOH_bugs)
# HATA: 58322 (SQLBUG_70)
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Metin, farklı adım türünden (örneğin, CmdExec farklı bir türe (örneğin, Transact-SQL, önceki bir iş için) varolan bir çıktı dosyasını ekler bir SQL Agent iş çalıştırdığınızda, CmdExec adım, bozuk karakterler çıktı dosyasının sonuna ekler.

Neden

Bu davranış, Unicode çıkış SQL alt sistemler aracısının bir sorun nedeniyle oluşur.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, SQL Server 2000 için en son hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
290211BILGI: en son SQL Server 2000 hizmet paketi nasıl elde edilir

Pratik Çözüm

Işlem adımları ayrı Çıktı dosyaları belirlemek ve isteğe bağlı olarak bunları birlikte son ek bir adım kodu benzer kullanarak bitiştirmek:
 copy file1 + file2
				

Durum

Microsoft, bu makalenin başında listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun olduğunu onaylamıştır. Bu sorun ilk olarak SQL Server 2000 Service Pack 1'de giderilmiştir.

Daha fazla bilgi

Çıktı aynı iş adım türlerindeki append bu sorun oluşmaz. Bu sorun, genellikle işletim sistemi <a1>komut</a1> (CmdExec) iş burada her iş tipi, çıktı aynı dosyaya gönderir bir Transact-SQL komut dosyası gibi başka bir iş tiplerini ile birleştirildiğinde oluşur.

Özellikler

Makale numarası: 271945 - Last Review: 31 Ekim 2003 Cuma - Gözden geçirme: 3.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft SQL Server 2000 Standard Edition
  • Microsoft SQL Server 7.0 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbbug kbfix kbsqlserv2000sp1fix KB271945 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:271945

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com