Jak archiwum e-mail w programie Outlook 2010

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2720581
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko


Rozwiązanie

What is an Archive and what does it do?


W większości przypadków program Outlook przechowuje wszystkich wiadomości e-mail, w pliku o nazwie pliku danych programu Outlook (czasami nazywany pliku pst) lokalnie na komputerze. Foldery osobiste i wszystkie podfoldery wymienione po lewej stronie ekranu programu Outlook są migawki, co jest w pliku danych programu Outlook. Więc jeśli wziąć pod uwagę wszystkie obrazy, dokumenty, filmy i muzykę, którą można użyć w wiadomości e-mail, plik może stać się bardzo duży.

Program Outlook można używać tylko dostęp do zasobów komputera. Archiwum jest sposób, aby zmniejszyć rozmiar pliku danych programu Outlook, gdy ilość e-mail zachować zaczyna podatku zasoby komputerów, co powoduje spowolnienie. W przeciwieństwie do tradycyjnych backup, w którym składana jest kopią zarchiwizowanych elementów są przeniesione do oddzielnego pliku danych programu Outlook i uchylenie do niego, gdy są potrzebne.

Aby dowiedzieć się więcej o autoarchiwizacji lub archiwizacji w ogóle, zobacz Kopii zapasowej lub usuwanie elementów za pomocą funkcji autoarchiwizacji.


Where is the Archive file located?

How do I create an Archive file?

How do I set Archiving to run automatically?

How do I open an Archive file?

How do I restore mail back to my main folders?

Need More Help?

Można również uzyskać pomoc od Wspólnota Microsoftw trybie online Szukaj więcej informacji naPomoc techniczna firmy Microsoft lub Pomoc systemu Windows i jak, lub Dowiedz się więcej o Asystowana pomoc techniczna Opcje.


Właściwości

Numer ID artykułu: 2720581 - Ostatnia weryfikacja: 3 października 2012 - Weryfikacja: 3.0
Słowa kluczowe: 
consumeroff2010track kbmt KB2720581 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2720581

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com