Chybné heslo pokusy jsou opakovaně předané z agendy k hlavní operační server PDC

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 272065 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Netlogon zpracuje požadavek na ověření řadiči domény a požadavek není funkční, protože "špatné" heslo, požadavek se opakuje na hlavní primárního řadiče domény (PDC) operací.

Příčina

Požadavek ověřování se opakuje na hlavní operační server primárního řadiče domény ověřte, zda je heslo správné na hlavního operačního serveru a aktualizovat informace o uzamčení účtu.

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Windows 2000. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
260910Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows 2000
Anglické jazykové verze této opravy má následující atributy souborů nebo novější:
  Date    Time    Version    Size      File name

  -----------------------------------------------------------------
  8/23/2000  3:15:08PM 5.0.2195.2103 348,944 bytes Netlogon.dll
				

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku. Tento problém byl poprvé opraven v systému Windows 2000 Service Pack 2.

Další informace

Programy, které jsou v síti autorizován můžete opakovat opakovaně chybné heslo, které způsobí nadměrné zatížení hlavního operačního serveru.

Změna v toto chování způsobí Netlogon v řadičích domény udržovat záporné mezipaměti přihlášení nedávno nefunguje z důvodu "špatné" heslo. Na základě této mezipaměti Netlogon na řadiči domény nepředává tyto požadavky hlavního operačního serveru. Položky padesát záporné mezipaměti zachovány zabránit odmítnutí služby v řadiči domény, na základě spotřebu paměti.

Záporné mezipaměti bude aktivní pouze po určitý uživatel již odeslána 10 nedávné požadavky hlavního operačního serveru. K tomu dojde, takže uživatel může přihlásit, jste své heslo není práce a změnit své heslo bez právě ovlivněny záporné mezipaměti.

Pokud doménu podporuje uzamčení účtu, hlavního operačního serveru označuje, že jej uzamknul účet před záporná mezipaměti stane aktivní.

Jeden požadavek je odeslán na požádání hlavního operačního serveru každých pět minut i Pokud je položka mezipaměti aktivní, záporné. Důvodem je zajistit uživatel stane vědoma nové heslo na hlavním operačním serveru i v případě, že záporné mezipaměti je aktivní.

Další informace o současné instalaci systému Windows 2000 a oprav hotfix pro systém Windows 2000 naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
249149Instalace systému Microsoft Windows 2000 a oprav pro systém Windows 2000

Vlastnosti

ID článku: 272065 - Poslední aktualizace: 2. února 2014 - Revize: 3.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows 2000 Server
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
 • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix kbfsmo kbnetwork kbwin2000presp2fix KB272065 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:272065

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com