Dostępna jest poprawka, która zostanie przywrócona identyfikatory AMO podklas śledzenia w programie SQL Server 2012 do starszych wersji

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2720678 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Microsoft rozprowadza poprawki 2012 Microsoft SQL Server jako jeden plik do pobrania. Ponieważ poprawki są zbiorcze, każde nowe wydanie zawiera wszystkie poprawki i wszystkie poprawki zabezpieczeń, które zostały zawarte w poprzednich 2012 serwera SQL naprawić wydania.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Wprowadzenie

W tym artykule opisano poprawkę, która zostanie przywrócona identyfikator podklas śledzenia obiektów zarządzania analizy (AMO) w programie SQL Server 2012 wcześniejszych wersji.

Więcej informacji

Istnieje element enum, opisującą podklasy, który służy do śledzenia w AMO. Każda wartość wyliczenia również może być reprezentowany przez identyfikator.
W 2012 serwera SQL wartości te identyfikatory są zmieniane. Na przykład identyfikator podklasy śledzenia dla zdarzeń QueryBegin był 45 we wcześniejszych wersjach programu SQL Server. Jednak w programie SQL Server 2012 identyfikator zdarzenia jest 62. Po zastosowaniu poprawki identyfikatory zostaną anulowane wartości wcześniejszych wersji.

Zbiorcza aktualizacja informacji

SQL Server 2012

Poprawkę dotyczącą tego problemu został wydany w zbiorczej aktualizacji 2 dla programu SQL Server 2012 Service Pack RTM. Aby uzyskać więcej informacji na temat tego pakietu aktualizacji zbiorczej kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2703275 Zbiorczy pakiet aktualizacji 2 dla programu SQL Server 2012
Uwaga Ponieważ kompilacje kumulują się, każde nowe wydanie poprawka zawiera wszystkie poprawki i wszystkie poprawki zabezpieczeń, które zostały zawarte w poprzednich 2012 serwera SQL naprawić wydania. Zaleca się, aby rozważyć zastosowanie najnowszej wersji poprawki, zawierający tę poprawkę. Aby uzyskać więcej informacji kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2692828 SQL Server 2012 tworzy wydane po wydaniu programu SQL Server 2012
Microsoft SQL Server 2012 poprawki są tworzone dla określonych dodatków service Pack dla programu SQL Server. Należy zastosować poprawkę RTM programu SQL Server 2012 Service Pack instalacji programu SQL Server 2012 Service Pack RTM. Domyślnie wszystkie poprawki, przewidziany w dodatku service pack dla programu SQL Server znajduje się w następnym dodatku service pack dla programu SQL Server.

Aby uzyskać więcej informacji na temat AMO inne klasy i metody przejdź do następującej witryny firmy Microsoft:
Informacje ogólne o innych klas AMO i metod


Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft wymienionych w sekcji "Dotyczy".

Właściwości

Numer ID artykułu: 2720678 - Ostatnia weryfikacja: 19 czerwca 2012 - Weryfikacja: 1.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft SQL Server 2012 Business Intelligence
  • Microsoft SQL Server 2012 Developer
  • Microsoft SQL Server 2012 Enterprise
  • Microsoft SQL Server 2012 Express
  • Microsoft SQL Server 2012 Standard
Słowa kluczowe: 
kbqfe kbfix kbexpertiseadvanced kbmt KB2720678 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2720678

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com