Chybové hlásenie pri pokuse o použitie rutiny cmdlet New-MoveRequest presunúť schránky Exchange Online v Office 365 lokálneho prostredia hybridného nasadenia: "Operácie vypršal"

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2723127 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PROBLÉM

Máte hybridné nasadenie Microsoft Exchange Online v balíku Microsoft Office 365 a vaša prostredí lokálneho servera Microsoft Exchange. Pri pokuse o použitie prostredia Windows PowerShell cmdletNew-MoveRequest presunúť alebo offboard poštovej schránky z Office 365 do lokálneho prostredia, poštová schránka nie je presunutá. Okrem toho môže zobraziť chybové hlásenie, nasledovnému:
Volanie "https://webmail.domain.com/EWS/mrsproxy.SVC"uplynul časový limit.
Operácie uplynul
+ CategoryInfo: NotSpecified: (0:Int32) [New-MoveRequest], RemoteTransientException
+ FullyQualifiedErrorId: 725EBC5,Microsoft.Exchange.Management.RecipientTasks.NewMoveRequest

PRÍČINA

Tento problém môže nastať ak nesprávna syntax sa používa pre doménové mená a názvy hostiteľov v rutine cmdletNew-MoveRequest.

RIEŠENIE

Ak chcete vyriešiť tento problém, uistite sa, že používate správnu syntax doménových mien a názvov hostiteľov v rutine cmdlet New-MoveRequest . New-MoveRequestcmdlet vyžaduje všetkých doménových mien a názvov hostiteľov sa uzatvorí do apostrofov (").

Nasleduje príklad nesprávna syntax:
'alias' | New-MoveRequest -Outbound -RemoteHostName webmail.contoso.com -RemoteCredential $onprem -RemoteTargetDatabase Database1 -TargetDeliveryDomain contoso.com
Nasleduje príklad správnej syntaxe. (Všimnite si, že tento príklad používa jednoduché úvodzovky okolo doménových mien a názvov hostiteľov.)
'alias' | New-MoveRequest -OutBound -RemoteTargetDatabase 'Database1' -RemoteHostName 'webmail.contoso.com' -RemoteCredential $onprem -TargetDeliveryDomain 'contoso.com'

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Ďalšie informácie o používaní rutiny cmdletNew-MoveRequest , nájdete na nasledujúcej webovej lokalite Microsoft TechNet:
Vysvetlenie žiadostí o presun
Potrebujete ešte pomoc? Prejdite na Komunita používateľov balíka Office 365 .

Vlastnosti

ID článku: 2723127 - Posledná kontrola: 12. júla 2014 - Revízia: 10.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Exchange Online
Kľúčové slová: 
o365 o365e o365a o365m hybrid o365022013 kbmt KB2723127 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2723127

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com