Bir posta kutusu Exchange Online Office 365'te karma dağıtım yerinde ortama taşınacak yeni-MoveRequest cmdlet'i kullanmaya çalıştığınızda hata iletisi: "İşlemi zaman aşımına uğradı"

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2723127 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

SORUN

Microsoft Office 365'te Microsoft Exchange Online ve şirket içi Microsoft Exchange sunucu ortamınızı karma dağıtımı vardır. Şirket içi ortama Office 365 ' taşımak içinYeni MoveRequest Windows PowerShell cmdlet'ini kullanın veya offboard bir posta kutusu çalıştığınızda, posta kutusu taşınmaz. Ayrıca, aşağıdakine benzer bir hata iletisi alabilirsiniz:
Çağrı 'https://webmail.domain.com/EWS/mrsproxy.svc' zaman aşımına uğradı.
İşlem zaman aşımına uğradı
+ CategoryInfo: NotSpecified: (0:Int32) [yeni-MoveRequest], RemoteTransientException
+ FullyQualifiedErrorId: 725EBC5,Microsoft.Exchange.Management.RecipientTasks.NewMoveRequest

NEDEN

Etki alanı adı ve ana bilgisayar adlarınıYeni-MoveRequestcmdlet'i sözdizimi yanlış kullanılırsa bu sorun oluşabilir.

ÇÖZÜM

Bu sorunu gidermek için etki alanı adları ve Yeni-MoveRequest cmdlet'i ana bilgisayar adlarını doğru sözdizimini kullandığınızdan emin olun. Yeni-MoveRequestcmdlet'i tüm etki alanı adları ve ana bilgisayar adları tek tırnak işaretleri (') içine alınması gerekir.

Yanlış sözdizimi örneği aşağıdadır:
'alias' | New-MoveRequest -Outbound -RemoteHostName webmail.contoso.com -RemoteCredential $onprem -RemoteTargetDatabase Database1 -TargetDeliveryDomain contoso.com
Doğru sözdizimi örneği aşağıdadır. (Bu örnekte, etki alanı ve ana bilgisayar adlarını tek tırnak işareti kullandığına dikkat edin.)
'alias' | New-MoveRequest -OutBound -RemoteTargetDatabase 'Database1' -RemoteHostName 'webmail.contoso.com' -RemoteCredential $onprem -TargetDeliveryDomain 'contoso.com'

DAHA FAZLA BİLGİ

Yeni-MoveRequest cmdlet'i kullanma hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft TechNet Web sitesine gidin:
Anlama Move isteği sayısı
Hala Yardım gerekiyor mu? Git Office 365 topluluğu .

Özellikler

Makale numarası: 2723127 - Last Review: 12 Temmuz 2014 Cumartesi - Gözden geçirme: 10.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Exchange Online
Anahtar Kelimeler: 
o365 o365e o365a o365m hybrid o365022013 kbmt KB2723127 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2723127

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com