протокол IMAP про помилку при спробі переміщення поштової скриньки з Exchange Online, у службі Office 365 в локальному середовищі співіснування за допомогою командлета New-MoveRequest: "Операція має тайм-аут"

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2723127 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

ПРОБЛЕМА

У вас є гібридне розгортання Microsoft Exchange Online, у Microsoft Office Outlook 365 а вашому локальному середовищі Microsoft Exchange Server. Під Вільний час спроби сценарій виконання командлетаNew-MoveRequest Windows PowerShell для переміщення або offboard поштову скриньку Не на роботі 365 локальному середовищі, ім’я поштової скриньки не переміщено. Крім того, може з'явитися протокол IMAP про помилку, подібне до такого:
Заклик до 'HTTPS://Webmail.domain.com/EWS/mrsproxy.SVC"Тайм-аут.
Вичерпано Вільний час операція
+ CategoryInfo: Не вказано: (0:Int32) [новий MoveRequest], RemoteTransientException
+ FullyQualifiedErrorId: 725EBC5,Microsoft.Exchange.Management.RecipientTasks.NewMoveRequest

Причини

Ця проблема може виникнути, якщо неправильна синтаксис використовується для доменних імен та імен вузлів у командлетаNew-MoveRequest.

РІШЕННЯ

Щоб вирішити цю проблему, переконайтеся, що ви використовуєте правильний синтаксис для доменних імен та імен вузлів у командлета New-MoveRequest . Командлета New-MoveRequestвимагає всі доменні імена та імен вузлів, щоб бути взяте в одинарні лапки (').

Нижче наведено приклад неправильний синтаксис:
'alias' | New-MoveRequest -Outbound -RemoteHostName webmail.contoso.com -RemoteCredential $onprem -RemoteTargetDatabase Database1 -TargetDeliveryDomain contoso.com
Нижче наведено приклад правильного синтаксису. (Зверніть увагу, що цей приклад використовує одинарні лапки навколо доменних імен та імен вузлів).
'alias' | New-MoveRequest -OutBound -RemoteTargetDatabase 'Database1' -RemoteHostName 'webmail.contoso.com' -RemoteCredential $onprem -TargetDeliveryDomain 'contoso.com'

Додаткові відомості

Щоб отримати додаткові відомості про сценарій виконання командлетаNew-MoveRequest зверніться до веб-сайту Microsoft TechNet:
Запити на переміщення розуміння
Все ще потрібна допомога? Перейдіть до на Office 365 спільноти .

Властивості

Номер статті: 2723127 - Востаннє переглянуто: 12 липня 2014 р. - Редакція: 8.0
Застосовується до:
  • Microsoft Exchange Online
Ключові слова: 
o365 o365e o365a o365m hybrid o365022013 kbmt KB2723127 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2723127

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com