Ako načítať dáta z režimu Windows XP Mode virtual machine na Windows 8

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2724115 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Súhrn

S na konci predĺženej technickej podpory pre systém Windows XP v apríli 2014, spoločnosť Microsoft sa rozhodla nevytvoriť Windows XP mód pre Windows 8.  Ak ste Windows 7 zákazník, ktorý využíva režim Windows XP Mode a plánujú prechod na Windows 8, tento článok môžu byť užitočné pre vás.

Pri inovácii zo systému Windows 7 na Windows 8, Windows XP Mode je nainštalovaný na vašom počítači, však Windows Virtual PC nie je prítomná už. Tento problém sa vyskytuje, pretože systém Windows Virtual PC nie je podporovaný Windows 8. Na načítanie údajov z režimu Windows XP Mode virtual machine, vykonajte kroky uvedené v časti Ďalšie informácie.

Ďalšie informácie

Môžete načítať údaje z režimu Windows XP Mode virtual machine pomocou jednej z nasledujúcich metód:

Metóda 1: Pripojiť virtuálny pevný disk, ktorý bol pripojený k režimu Windows XP Mode virtual machine, a potom extrahovať dáta z pripojenej jednotky:

K tomu, postupujte podľa nižšie uvedených krokov:
 1. Windows 8 počítača, vyhľadajte virtuálny pevný disk režim Windows XP Mode

  Predvolené umiestnenie je: %LocalAppData%/Microsoft/Windows Virtual PC/virtuálne stroje a Windows XP Mode.vhd)
 2. Kliknite pravým tlačidlom myši na virtuálny pevný disk a kliknite na tlačidlo pripojiť.
 3. Obsah virtuálneho disku sa objaví ako lokálny disk na PC s Windows 8, (napr. G:\).
 4. Vyhľadajte údaje, ktoré treba extrahovať a skopírovať údaje do iného umiestnenia.
 5. Odpojiť virtuálny pevný disk, kliknite pravým tlačidlom myši nový lokálny disk, (napr. G:\) a kliknite na tlačidlo vysunúť.
 6. Odinštalovať program Windows XP Mode pri všetkých údajov bol obnovený.


Metóda 2: Kopírovanie Windows XP mód Virtuálne pevné disky na inom stroji Windows 7 a používať systém Windows Virtual PC spustiť virtuálny stroj a extrahovať dáta z virtuálneho stroja:

K tomu, postupujte podľa nižšie uvedených krokov:
 1. Kopírovať Windows XP Mode virtuálny pevný disk (predvolené umiestnenie: %LocalAppData%/Microsoft/Windows Virtual PC/virtuálne stroje a Windows XP Mode.vhd), a základné virtuálny pevný disk (predvolené umiestnenie: %ProgramFiles%\Windows Mode\Windows XP XP Mode base.vhd) z PC Windows 8 ďalšie Windows 7 PC.
 2. Zabezpečenie základného disku sa skopíruje na presne rovnakom mieste ako to existovalo na predchádzajúci PC s Windows 7, (napríklad C:\Program Files\Windows Mode\Windows XP XP Mode base.vhd)
 3. Vytvoriť nový virtuálny stroj s Windows Virtual PCa ukážte na položku režim Windows XP Mode virtuálny pevný disk ako disk pre nový virtuálny stroj.
 4. Spustenie virtuálneho počítača, prihlásenie a kópie akýchkoľvek potrebných údajov z virtuálneho stroja do iného umiestnenia.
 5. Odstrániť virtuálny stroj, a odinštalovať Windows XP Mode, keď všetky údaje sa načítajú.

Poznámka: Režim Windows XP Mode virtual hard disk nebude fungovať na Windows 8 ako Windows 8 neposkytuje licenciu Windows XP Mode. Licenčný režim Windows XP Mode je prínosom len k dispozícii na Windows 7.

Vlastnosti

ID článku: 2724115 - Posledná kontrola: 16. mája 2013 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Windows 8
 • Windows 8 Enterprise
 • Windows 8 Enterprise N
 • Windows 8 N
 • Windows 8 Pro
 • Windows 8 Professional N
Kľúčové slová: 
kbmt KB2724115 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2724115

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com