Vylepšení služby replikace souboru v systému Windows 2000 S aktualizací Service Pack 2

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 272567 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Systém Windows 2000 Service Pack 2 (SP2) obsahuje vylepšení služby replikace souborů (FRS). Tyto změny zlepšit škálovatelnost a supportability v implementacích velké domény se systémem Windows 2000. Zlepšení služby replikace souborů jsou založeny na scénáře, ve kterém síti rozbočovače je připojen k velkého počtu větev servery prostřednictvím pomalých (například odkazy na 64 KB).

Změny v aktualizaci SP2 obsahovat také vylepšení v oblasti použitelnosti a opravy problémů.

Další informace o tom, jak získat nejnovější aktualizaci service pack pro systém Windows 2000 získáte získáte v článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
260910Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows 2000
Poznámka: stažení opravy hotfix pro tento článek obsahuje novější verzi souboru Ntfrsutl.exe. Pokud extrahujete soubory pro tuto opravu pomocí přepínač /x, můžete získat na tuto verzi souboru Ntfrsutl.exe. Nahradit aktuální instance souboru Ntfrsutl.exe ve vaší instalaci Resource Kit této verze.

Další informace

V této aktualizaci jsou určeny následující problémy:
  • FRS provádí automatické-vynucené obnovení, pokud sám zjistí ve stavu trvalé chyby a se tím tak zdá pravděpodobné, že tento stav vyřešit.
  • Objekt připojení, který představuje partnerského serveru pro replikaci je trvale poškozený a nelze je obnovit, odkazy na soubory, které jsou uloženy v pracovní oblasti jsou vyčištěna, zamezení přetečení pracovní oblasti.
  • Služba replikace souborů se používá pro replikace složky SYSVOL, objektů připojení, které jsou viditelné v sítě a služby v části Nastavení NTDS pro řadiče domény. Tato připojení mohou pocházet a přejděte (například pokud řadič domény přejde do režimu offline a změní KCC topologii replikace). Pro FRS byla změna těchto připojení poměrně nákladné.
  • Mohou existovat podmínku, v němž ukončí FRS, a Správce služeb nemůže restartujte, nutnosti obnovit restartováním počítače a potom ručně zahájit-autoritativní obnovení.
  • Soubor v pracovní oblasti změní-li znovu před nejnovější změna je replikována, FRS umístí druhou kopii souboru v pracovní oblasti a replikuje obě partnerům.
  • Služba replikace souborů nyní používá kompresi podél spojení.
  • V doménách s více než 1 000 připojení replikace služba replikace souborů přestane protože nedosáhne výchozí limit dotazu LDAP. Řešení je zvýšení tohoto limitu, ale dlouhodobě řešením je použití stránkované výsledky.
  • Pomocí aktuální nástroje poradců při potížích, pro služby replikace souborů může být obtížné kvůli výši naprostou výstup protokolu, a protože výstup z nástroje Ntfrsutl.exe (to je součástí nástrojů podpory systému Windows 2000) neposkytuje dobré bodů o skutečný problém.
Další informace o instalaci systému Windows 2000 a oprav hotfix pro systém Windows 2000 ve stejné době získáte v článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
249149Instalace systému Microsoft Windows 2000 a oprav pro systém Windows 2000

Vlastnosti

ID článku: 272567 - Poslední aktualizace: 7. února 2014 - Revize: 2.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2000 Server SP2
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server SP2
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbfix kbinfo kbqfe kbwin2000presp2fix KB272567 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:272567

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com