Jak nastavit aplikaci Entourage for Mac, odesílat a přijímat Hotmail

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 272573 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Tento článek popisuje konfiguraci použít nové nebo existující účet služby Hotmail v aplikaci Entourage.

Další informace

Účty služby Hotmail jsou webové e-mailových účtů. Můžete použít aplikaci Entourage odesílat a přijímat zprávy z účtu služby Hotmail bez připojení na web služby Hotmail. Zpráv, které jsou z účtu služby Hotmail zůstat na poštovním serveru. Při připojení k serveru služby Hotmail, zprávy se zobrazí v podokně Seznam složek pod názvem účtu služby Hotmail.

Jak konfigurovat existující účet služby Hotmail

Postup v této části se vztahuje, pokud již máte účet služby Hotmail premier. Chcete-li konfigurovat Microsoft Entourage 2001 pro Mac a Microsoft Entourage X pro Mac používat účet služby Hotmail, postupujte takto:
 1. V nabídce Nástroje klepněte na příkaz účty.
 2. V okně účty klepněte na kartu Pošta a poté klepněte na tlačítko Nový. Zobrazí se Account Setup Assistant.
 3. Do pole jméno zadejte název, který má uživatelům zobrazit a klepněte na šipku vpravo pokračovat na další stránku.
 4. Na stránce svůj e-mailová adresa (e-mailová adresa v aplikaci Entourage 2001) klepněte na položku I již kteří zadali e-mailovou adresu, I chtěli používat.
 5. Do pole E-mailová adresa zadejte e-mailovou adresu služby Hotmail. Zadejte například @hotmail.com username. Klepnutím šipku vpravo pokračovat na další stránku.
 6. Na znak - jméno a heslo (přihlášení služby Hotmail v aplikaci Entourage 2001) stránky, název Sign-in (ID účtu v aplikaci Entourage 2001) zadejte své ID účtu služby Hotmail a zadejte heslo služby Hotmail do textového pole heslo. Klepnutím šipku vpravo pokračovat na další stránku.
 7. Na stránce Blahopřejeme zadejte název účtu služby Hotmail do pole název účtu. Chcete-li účet zahrnout do plánu odeslat a přijmout vše, klepnutím zaškrtněte odpovídající políčko.
 8. Klepněte na tlačítko Dokončit uložte nastavení.
Chcete-li konfigurovat aplikaci Entourage 2004 použít účet služby Hotmail, postupujte takto:
 1. V nabídce Nástroje klepněte na příkaz účty.
 2. V okně účty na kartu Pošta a poté klepněte na tlačítko Nový. Zobrazí se Account Setup Assistant.
 3. Na stránce nastavit nahoru poštovní účet zadejte do pole e-mailová adresa e-mailovou adresu služby Hotmail. Zadejte například @hotmail.com username. Klepnutím šipku vpravo pokračovat na další stránku.
 4. Pokud aplikace Entourage 2004 úspěšné při určování automaticky nastavení serveru, Account Setup Assistant výzvu klepnutím na šipku vpravo pokračovat na další stránku. Pokud automatickou konfiguraci selže, klepněte na šipku doleva, chcete-li se vrátit na předchozí stránku a e-mailovou adresu.
 5. Na stránce dokončení nastavení a ověřit potvrdit jméno a e-mailovou adresu a zadejte heslo. Toto je volitelné. Klepnutím šipku vpravo pokračovat na další stránku.
 6. Na volitelné: stránce zkontrolujte nastavení můžete ověřit nastavení klepnutím na tlačítko Ověřit nastavení. Klepnutím na šipku vlevo, chcete-li se vrátit na předchozí stránku můžete upravit nastavení nebo klepněte na tlačítko se šipkou vpravo pokračovat.
 7. V dialogovém okně, které se objeví klepněte na tlačítko Ověřte nastavení účtu nebo Přeskočit na další stránku.
 8. Na stránce dokončení instalace zadejte název účtu služby Hotmail do pole název účtu. Chcete-li účet zahrnout do plánu odeslat a přijmout vše, klepnutím zaškrtněte odpovídající políčko.
 9. Klepněte na tlačítko Dokončit uložte nastavení.
Účet služby Hotmail se zobrazí v podokně Seznam složek. Po od přihlašovací server služby Hotmail obdržíte informace o účtu, se zobrazí po klepnutí na modrý trojúhelník šipku struktury složky služby Hotmail.

Jak získat nový účet služby Hotmail pomocí aplikace Entourage

Aplikace Entourage již nelze používat pro přístup k vaší bezplatné účty služby Hotmail. Získat přístup z aplikace Entourage u účtů, musíte koupit služeb, jako například MSN Hotmail Plus nebo MSN Premium. Další informace o těchto služeb předplatného naleznete na webu společnosti Microsoft:
https://support.msn.com

Vlastnosti

ID článku: 272573 - Poslední aktualizace: 21. ledna 2010 - Revize: 5.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Entourage 2004 for Mac
 • Microsoft Exchange Update for Entourage X (Office v. X 10.1.4 Update)
 • Microsoft Entourage X pro počítače Mac
 • Microsoft Entourage 2001 Special Edition pro počítače Macintosh
Klíčová slova: 
kbmt kbinfo KB272573 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:272573

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com