"MSN Money Portföyünüzü sunucuya şu anda kaydedemiyor" hata iletisi, MSN Money Portföy Yöneticisi

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 272645 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Erişim veya Portföy MSN Money bırakın, aşağıdaki hata iletisini alırsınız:
Değişiklikleri yalnızca bu bilgisayar üzerinde görüntülenebilir; böylece, şimdilik MSN Money, Portföy sunucuya kaydedilemiyor. Sunucu kullanılabilir duruma geldiğinde yaptığınız değişiklikler MSN Money kaydedilecek ve sonra birden çok bilgisayardan görüntülenebilir olacaktır.
Portföy yapılan değişiklikler sunucuya kaydedilir.

Neden

Bu sorun aşağıdaki durumlardan biri doğruysa oluşur:
 • MSN Money Web sitesine, sunucu ile ilgili sorunlar yaşıyor.
 • Veri dosyanızı yerel kopyası bozulmuş olabilir.
 • MSN Money sunucularıyla Portföy'nın iletişimi engelleyen virüsten koruma, güvenlik duvarı veya diğer ınternet Security yazılımını veya ayarlar.
 • 24, Oturum, kullanım süreleri de sonuçlandı saatten fazla için MSN Money Portföy gösteren bir tarayıcı penceresi açık bırakılmış.

Çözüm

Not Tüm tarayıcı pencerelerini kapatın ve tarayıcıyı yeniden ve MSN Finans'ı ziyaret edin. Bu sorunu çözer mi bakın.

MSN Money ağ durumu bilinen tüm site veya sunucu olaylarını inceleyin. Bunu yapmak için <a0></a0>, aşağıdaki MSN Web sitesini ziyaret edin:
http://articles.moneycentral.msn.com/common/networkstatus.aspx
Geçerli verilerinizin yedeğini ve yeni bir dosya, sunucuda depolanan verilerden oluşturulabilir yerel dosya taşıyın. Bunu yapmak için şu adımları izleyin:
 1. Diğer görevleri altında Portföy, diğer ' i tıklatın, Dosya seçenekleri ' ni tıklatın ve sonra da <a2>Yedekle</a2>'yi tıklatın.
 2. Tüm yerel Portföy veri dosyalarını kaldırın. Bunu yapmak için şu adımları izleyin:
  1. Tüm Internet Explorer pencerelerini kapatın.
  2. Başlat ' ı ve Bilgisayarım ' ı tıklatın.
  3. Belgelerim "Backup" adlı yeni bir klasör oluşturun.
  4. Görüntüle ' yi tıklatın, Ayrıntılar ' ı tıklatın ve ardından dosyaları, dosya adlarına göre gruplandırmak için adı sütunu tıklatın.
  5. Tuşuna basın ve CTRL tuşunu basılı tutarak, adı "My Portföyü ile." başlayan her bir dosya seçmek için tıklatın Tüm sonra seçilen klasör menü çubuğunda Düzenle ' yi tıklatın ve sonra da <a2>Kes</a2>'i tıklatın.
  6. Yeni bir yedekleme klasörü açın, Düzenle ' yi tıklatın ve "Portföy" dosyaları bu klasöre taşımak için Yapıştır ' ı tıklatın.
  7. Internet Explorer'ı açın ve Portföy'ı yeniden erişebilir.
  Sunucu tarafı verileri otomatik olarak karşıdan yükleneceği ve bu verileri yeni "Portfolio.mny" dosyası oluşturulacaktır.
 3. Portföy erişmek, bu yeni dosyayı değiştirmek, dosyayı sunucuya kaydedin doğrulayın ve. Sunucuya yeni bir dosya kaydedemezse, olabilir bir şey bu sistemde MSN Money sunucularıyla Portföy'nın iletişimini engelliyor. Virüsten koruma, güvenlik duvarı veya ınternet Security yazılımınızı, MSN Money sunucularıyla Portföy'nın iletişimini engelliyor olabilir.

  Not Portföy başarıyla MSN Money sunuculara geçmişte kaydetti değil, 90 gün, MSN Money sunucuları yerel dosya için bir güncelleştirme zorunlu tutar. Büyük bir olasılıkla yerel dosya şimdi eski verileri gösterir.
Daha güncel verileri içeren bir yedek dosyasını geri yükleyin ve Portföy şimdi başarıyla sunucuya kaydedebilirsiniz olduğunu doğrulayın. Örneğin, bir yedek dosyasını daha güncel verilerle adım 1'de yaptığınız tam yedekleme dosyasını gibi geri yükleyebilirsiniz. Yedek dosyası bozulursa, dosya zarar görmüş olabilir. Microsoft Money 2006'da kullanılabilen Dosya Kurtarma Araçları'nı kullanarak, yedek dosyayı onarmayı deneyebilirsiniz. Money 2006 deneme sürümünü edinmek için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://download.microsoft.com/download/1/d/f/1df523d3-d859-49cd-a366-0dab77b16e39/webinst.exe
Not Microsoft Money 2007 ve Money Plus, MSN Money Portföy ile uyumsuz. Bu nedenle, Portföy dosyanızı Money 2007 veya Money Plus açarsanız, MSN Money dönüştürülmüş bu dosyayı kullanmak mümkün olmayacaktır.

Onarımları hiçbir sorun ve yedekleme dosyasının doğru MSN Finans'ın Portföyünde geri yüklenmeyecek rapor, MSN Money sunuculara verileri karşıya yüklemeye Money 2006 veya Money önceki bir sürümünü kullanın. Money 2007, MSN Money Portföyü ile uyumsuz. Bunu yapmak için şu adımları izleyin:
 1. Money, başlatma ve açın veya yedek dosyasını geri yükleyin.
 2. Money MSN Finans'ın Portföyünde kullandığınız aynı Windows Live ID kimlik bilgilerini kullandığından emin olun. Windows Live ID kimlik bilgilerini değiştirmek için <a0></a0>, Dosya ' yı tıklatın ve sonra Parolayı Yöneticisi ' ni tıklatın.
 3. MSN Money sunucularıyla eşitlemek etkinleştirin. Bunu yapmak için şu adımları izleyin:
  1. Araçlar ' ı tıklatın.
  2. Ayarlar ' ı tıklatın.
  3. Access Money Web'de Ek Yardım düğmesini tıklatın.
 4. Önceden <a0>MSN Money</a0> sunucularındaki veriler ve bu Money dosyasındaki verileri arasında seçim isteyip istemediğiniz sorulursa, verileri Money dosyayı seçin.
Bu adımları tamamlamanızı sorunlarınız varsa, aşağıdaki Microsoft Knowledge Base makalesine bakın:
329840Microsoft Money ve MSN Money arasında verileri eşitlemesini yapamaz

Özellikler

Makale numarası: 272645 - Last Review: 20 Haziran 2008 Cuma - Gözden geçirme: 5.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • MSN Money
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbbug kberrmsg kbpending KB272645 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:272645

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com