Visio2000: Jak převést výkresy aplikace Visio do formátu CAD

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 272753 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Převést nebo exportovat do formátu CAD výkresy aplikace Visio pomocí příkazu jako. Například pokud pracujete s pracovníci nebo zákazníky, kteří mají program výkresu CAD, můžete vytvořit výkresy Visio 2000 a při odeslat k revizi je převést do formátu CAD.

Soubory můžete převést do následujících formátů:
  • Formáty souborů Autodesk AutoCAD DWG a DXF
  • Formát souborů DGN MicroStation Bentley

Další informace

Převod výkresů funguje nejlépe v jednom směru: buď z formátu CAD do formátu aplikace Visio nebo z formátu aplikace Visio do formátu CAD. Protože každý soubor formátu podporuje funkce, které jsou jedinečné jeho programu, převod souboru pouze jednou nejlepší udržuje integritu dat.

Například pokud převést řádky dimenze CAD do formátu aplikace Visio kótovací čáry ztratit své formátování, například písma, styly čar a výplní.

Visio 2000 aktuální stránku výkresu Visio převede do formátu CAD. Pokud máte vícestránkový výkres aplikace Visio, je nutné převést každou stránku samostatně.

Převést stránku:
  1. Přejít na stránku výkresu aplikace Visio, který chcete převést a v nabídce soubor klepněte na příkaz Uložit jako.
  2. Ve skupinovém rámečku Typ vyberte CAD výkresu formát souboru, například AutoCAD kreslení *.dwg a klepněte na tlačítko Uložit.

Vlastnosti

ID článku: 272753 - Poslední aktualizace: 29. ledna 2007 - Revize: 1.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Visio 2000 Technical Edition
  • Microsoft Visio 2000 Enterprise Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbhowto KB272753 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:272753
Právní omezení pro obsah znalostní báze týkající se produktů, jejichž podpora byla ukončena
Tento článek byl napsán o produktech, pro které společnost Microsoft již neposkytuje nadále podporu. Článek je tedy nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com