Düzeltme: BizTalk Server 2010'bir BizTalk uygulaması kaldırdığınızda izleme ayarları PassThruTransmit ve PassThruReceive boru hatları, beklenmedik bir şekilde atılır

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2728652 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Ne zaman kaldırdığınız bir BizTalk uygulaması ya da BizTalk Server yönetim konsolunu kullanarak veyaBtsTask Kaldır –ApplicationName:Uygulama adı>Microsoft BizTalk Server 2010, aşağıdaki iki varsayılan ardışık düzen İzleme ayarlarını komut satırında beklenmeyen bir şekilde atıldı:
  • Microsoft.BizTalk.DefaultPipelines.PassThruTransmit
  • Microsoft.BizTalk.DefaultPipelines.PassThruReceive
Örneğin, Başlangıç ve Bitiş olayları bağlantı noktası ve izleme ayarları için bir BizTalk uygulaması PassThruTransmit ardışık ileti alıp göndermek olayları etkinleştirmek varsayalım. Bir BizTalk uygulaması kaldırdığınızda, iki izleme ayarları atılır.

Çözüm

Toplu Güncelleştirme bilgileri

BizTalk Server 2010 için

Bu sorunu gideren düzeltmeyi BizTalk Server 2010 için toplu güncelleştirme paketi 6 yer alır.

Toplu elde etme hakkında daha fazla bilgi için güncelleştirme paketi, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
2855367 BizTalk Server 2010 için toplu güncelleştirme paketi 6

Durum

Microsoft bu sorunun, "Aşağıdakilere uygulanır" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bulunduğunu onaylamıştır.

Özellikler

Makale numarası: 2728652 - Last Review: 12 Temmuz 2013 Cuma - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft BizTalk Server Branch 2010
  • Microsoft BizTalk Server Developer 2010
  • Microsoft BizTalk Server Enterprise 2010
  • Microsoft BizTalk Server Standard 2010
Anahtar Kelimeler: 
kbqfe kbfix kbexpertiseadvanced kbsurveynew kbmt KB2728652 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2728652

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com