FIX: "синтаксис рядок представлення значення типу datetime неправильний" помилка під Вільний час сценарій виконання SQL Server 2008 R2 PowerPivot для Excel 2010

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2729495 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Майкрософт поширює Microsoft SQL Server 2008 R2 SP1 виправлення як один завантажувати файл. Оскільки Накопичувальне виправлення, кожен новий реліз містить усі виправлення, і всі виправлення безпеки, які входили до складу на попередній SQL Server 2008 R2 пакет оновлень 1 виправити реліз.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Ознаки

Розглянемо таку ситуацію:
  • Імпортувати дані з бази даних IBM DB2 за допомогою майстра імпорту таблиць в Microsoft SQL Server 2008 R2 PowerPivot для Microsoft® Excel® 2010.
  • Вибрати з Виберіть у списку таблиць і подань на Вибір даних для імпорту параметр.
  • Виберіть таблицю, які потрібно імпортувати, а потім натисніть кнопкуПопередній перегляд & фільтр.
  • Виберіть значення дати типу впорядкована стопка карт з чергуванням кольорів, і потім натиснути кнопкуГаразд у діалоговому вікні Новий.
У цій ситуації з'являється таке протокол IMAP про помилку:
Неправильний синтаксис рядок представлення значення типу datetime. SQLSTATE: 22007, SQLCODE:-180

причина

Ця проблема виникає, оскільки запит SQL, що створюється прочитати дані з бази даних DB2, формат дати не формат, який вимагає DB2.

Розв'язанн

сукупний пакет оновлень інформації

SQL Server 2008 R2 із пакетом оновлень 1

Виправлення для цієї проблеми була вперше випущена у накопичувальне оновлення 8. Щоб отримати додаткові відомості про отримання цього сукупного оновлення пакета для SQL Server 2008 R2 пакетом оновлень 1 клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
2723743 сукупний пакет оновлень пакета 8 для SQL Server 2008 R2 пакетом оновлень 1
Примітка Тому, що будує кумулятивний, кожен новий виправити реліз містить всі термінові виправлення та усі виправлення безпеки, які входили до складу на попередній SQL Server 2008 R2 пакет оновлень 1 виправити реліз. Радимо, що ви вважаєте, що застосування останньому випуску виправити, що містить це виправлення. Щоб отримати додаткові відомості клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
2567616 SQL Server 2008 R2 будує, які були випущені після того, як був випущений SQL Server 2008 R2 пакетом оновлень 1

Стан

Microsoft має підтвердила існування цієї неполадки у продуктах Майкрософт, перелічених у розділі "Застосовується до".

Виробники продуктів, які у цій статті розглядається виробляється компаній, які не залежать від корпорації Майкрософт. корпорація Майкрософт не надає жодних гарантій, неявних або інших, стосовно продуктивності або надійності цих продуктів.

Властивості

Номер статті: 2729495 - Востаннє переглянуто: 18 вересня 2012 р. - Редакція: 2.0
Застосовується до:
  • Microsoft SQL Server 2008 R2 PowerPivot for Microsoft Excel 2010
Ключові слова: 
kbqfe kbfix kbexpertiseadvanced kbmt KB2729495 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2729495

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com