Aplikace Outlook, kalendáře nebo osoby odkazy nejsou k dispozici na portálu služeb Office 365 pro nového uživatele

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2730143 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

PROBLÉM

Přidat nové uživatele a uživatele přiřadit licenci Microsoft Exchange Online v aplikaci Microsoft Office 365. Poté, co se uživatel přihlásí k portálu služeb Office 365, odkazy aplikace Outlook Kalendář a lidé jsou však k dispozici (jsou zobrazeny šedě) pro daného uživatele.

ŘEŠENÍ

Chcete-li tento problém vyřešit, zkontrolujte, zda uživatel licence pro Exchange Online nebo poštovní schránky v místním prostředí.
  • Pokud uživatel nemá licenci pro Exchange Online, propojení není k dispozici, dokud uživatel má licenci pro Exchange Online.
  • Pokud má uživatel poštovní schránky v místním prostředí, nebude pro uživatele nastavit poštovní schránky na serveru Exchange Online. To znamená, že odkazy nebudou k dispozici.
  • Pokud nedávno nastavit organizaci služeb Office 365 a odkazy pro všechny uživatele, kteří mají licenci pro Exchange Online jsou stále k dispozici po 24 hodin, požádejte o pomoc podpora Office 365.
  • Má-li uživatel Exchange Online licence, musí uživatel odhlášení z portálu služeb Office 365 a znovu se přihlaste. Může trvat 15 minut na odkaz k dispozici po uživateli přiřazena Exchange Online licence. Pokud odkazy pro daného uživatele jsou stále k dispozici po 15 minutách, požádejte o pomoc podpora Office 365.

DALŠÍ INFORMACE

Tomuto problému může dojít, pokud platí jedna z následujících akcí:
  • Organizace Exchange Online je stále nastaven ve službách Office 365. Může trvat 24 hodin pro organizaci nastavení ve službách Office 365.
  • Poštovní schránky Exchange Online je stále nastaven ve službách Office 365. Může trvat 15 minut pro nového uživatele poštovní schránku k nastavení ve službách Office 365.
Stále potřebujete pomoc? Přejděte Komunity Office 365 .

Vlastnosti

ID článku: 2730143 - Poslední aktualizace: 11. července 2014 - Revize: 7.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Exchange Online
Klíčová slova: 
o365 o365e o365p o365a o365022013 o365m kbmt KB2730143 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2730143

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com