Nastavení řízení svazku může není trvalý po restartování počítače

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 273033 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při použití funkce klíče nebo klíče řízení speciální svazku jsou na klávesnici Změna nastavení hlasitosti, nastavení řízení těchto svazku může přetrvávat po restartování počítače.

Navíc pokud nástroj hlasitost je otevřený, může se zobrazit změní podle nastavení jezdce Hlasitost a potom zavřete nástroj hlasitost a restartujte počítač, jezdce je obnovit jeho původní polohy.

Tento problém může dojít, pokud existují následující podmínky:
 • Používáte ovladač zvuku Windows Driver Model (WDM).
 • Mít upraví nastavení hlasitosti stisknutím příslušné svazku nebo ztlumit klíč na klávesnici počítače nebo pomocí jednoho z následujících kombinací kláves:
  • FN + PAGE UP (zvýšení svazek)
  • FN + PAGE DOWN (snížení svazek)
  • FN + END (Ztlumit)

Příčina

Nastavení řízení svazku jsou v registru. Změna nastavení hlasitosti při používání funkčních kláves a speciální klávesy, tyto změny uloženy do registru. Tedy při spuštění počítače původní nastavení jsou znovu načteny z registru a jsou použita zvukový ovladač jako aktuální nastavení.

Z jiného důvodu tohoto chování je, že při otevření nástroj hlasitost vždy čte nastavení řízení svazku z registru a odpovídajícím způsobem zobrazí ovládací prvky. Ukončete a restartujte hlasitost, jezdce obnovit původní umístění.

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Windows 2000. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
260910Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows 2000

Jak potíže obejít

Tento problém vyřešit, poklepejte na ikonu svazku, který je umístěn na hlavním panelu, upravit nastavení příslušný svazek a pak ukončete nástroj hlasitost.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku. Tento problém byl poprvé opraven v systému Windows 2000 Service Pack 2.

Další informace

Oprava tohoto problému bude zahrnuta v novější aktualizaci Service Pack.

Vlastnosti

ID článku: 273033 - Poslední aktualizace: 1. března 2007 - Revize: 3.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows 2000 Server
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
 • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbbug kbfix kbpending kbui kbwin2000presp2fix KB273033 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:273033

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com