Kullanıcıların Office 365'ın Exchange karma kullanıcıların e-posta iletilerini alma olmayan yerinde

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2730609 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

SORUN

Bulut tabanlı hangi kullanıcıların Microsoft Office 365'te bir Microsoft Exchange karma dağıtım sağlamak ve şirket içi kullanıcılara aynı e-posta ad (örneğin diğer ad@contoso.com). Ancak, şirket içi kullanıcılar e-posta iletileri Office 365 kullanıcılardan alma değildir.

Ayrıca, Office 365 kullanıcı Office 365 kullanıcı yerinde kullanıcıya bir e-posta iletisi gönderdiğinde, aşağıdakine benzer bir teslim edilmeyenler raporu (NDR) hata iletisini alır:
#550 5.1.1 ÇÖZÜMLEYİCİ.ADR.ExRecipNotFound; bulunamadı ##

ÇÖZÜM

Bu karma dağıtımda ayarlanan etki Office 365'te paylaşılan etki alanı olarak ayarlanmamışsa oluşur. Bu sorunu gidermek için etki alanını oluşturan paylaşılan bir etki alanı olarak ayarlayın. Bunu yapmak için şu adımları izleyin:
  1. Office 365 portal (oturum açhttps://Portal.Office.com) olarak genel Yöneticisi.
  2. yönetici' yi tıklatın ve sonra Exchange Exchange Yönetim Merkezi'ni açmak için tıklatın.
  3. Exchange Yönetim Merkezi sol gezinti bölmesinde,posta akışı' nı tıklatın ve sonrakabul edilen etki alanları'ıtıklatın.
  4. Karma dağıtımı için ayarlanan etki alanını çift tıklatın.
  5. Paylaşılanseçin veKaydet' i tıklatın.

DAHA FAZLA BİLGİ

Exchange Yönetim Merkezi, Microsoft Office 365 portal üzerinden hesabınıza eklediğiniz etki alanlarını listeler. İletilerin nasıl teslim yönetmenize olanak sağlar. Böylece kullanıcı bulut tabanlı bir yerinde kullanıcıya bir e-posta iletisi gönderdiğinde, çevrimiçi Exchange e-posta iletisi yerinde için yönlendiren bir karma senaryosunda, Exchange Online doğru ayarlanması gerekir ileti ortamı.

Kabul edilen etki alanları hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft TechNet Web sitesine gidin:
Kabul edilen etki alanları

Karma dağıtımı hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft TechNet Web sitesine gidin:
Exchange Server dağıtım Yardımcısı
Hala Yardım gerekiyor mu? Git Office 365 topluluğu .

Özellikler

Makale numarası: 2730609 - Last Review: 13 Temmuz 2014 Pazar - Gözden geçirme: 10.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Exchange Online
Anahtar Kelimeler: 
o365 hybrid o365022013 o365a o365e o365p o365m kbmt KB2730609 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2730609

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com