локальний користувачі не отримуєте сповіщення електронною поштою від користувачів служби Office 365 у послугами обміну гібридне розгортання

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2730609 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

ПРОБЛЕМА

У вас є Microsoft Exchange-співіснування в яких хмарних користувачів в Microsoft Office 365 і локальний користувачі мають однакові простори імен електронна пошта (наприклад псевдонім@contoso.com). Однак локальний користувачі не отримуєте сповіщення електронною поштою від користувачів служби Office 365.

Крім того, коли користувач служби Office 365 надсилає сповіщення електронною поштою локальних користувачів, Office 365 користувач отримує за неотримання звіт (NDR) протокол IMAP про помилку, подібне до такого:
#550 5.1.1 RESOLVER.ADR.ExRecipNotFound; не знайдено # #

РІШЕННЯ

Це відбувається, якщо домену, який настроєно в гібридного розгортання не налаштований як спільний домен у службі Office 365. Щоб виправити цю проблему, настроїти домен як спільний домен. Для цього виконайте такі інтерактивні елементи.
  1. Ввійдіть до порталу (Office 365HTTPS://portal.Office.com) як глобальним Admin.
  2. лизатиAdminі виберіть пункт обміну для відкриття центру адміністрування Exchange.
  3. На лівій навігаційній панелі центру адміністрування обміну натисніть кнопкупередавання поштиі натисніть кнопкудопустимі домени.
  4. Двічі клацніть домену, який настроєно для гібридного розгортання.
  5. Виберіть загальніі натисніть кнопкузберегти.

Додаткові відомості

Центру адміністрування Exchange списки доменів, доданого до облікового запису за допомогою служби Microsoft Office 365. Вона дає змогу керувати, як протокол IMAP доставляються. У гібридних сценарій, Exchange Online, необхідно настроїти правильно так, що коли хмарі користувач надсилає сповіщення електронною поштою локальних користувачів, Exchange Online переспрямовує сповіщення електронною поштою на локальному середовищі обміну повідомленнями.

Щоб отримати додаткові відомості про допустимі домени зверніться до веб-сайту Microsoft TechNet:
Допустимі домени

Щоб отримати додаткові відомості про гібридного розгортання перейдіть до веб-сайту Microsoft TechNet:
Exchange Server розгортання помічника
Все ще потрібна допомога? Перейдіть до на Office 365 спільноти .

Властивості

Номер статті: 2730609 - Востаннє переглянуто: 13 липня 2014 р. - Редакція: 10.0
Застосовується до:
  • Microsoft Exchange Online
Ключові слова: 
o365 hybrid o365022013 o365a o365e o365p o365m kbmt KB2730609 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2730609

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com