Oprava: Snižuje výkon při spuštění paralelní dotaz po upgradu ze serveru SQL Server 2008, SQL Server 2008 R2

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2732742 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Společnost Microsoft distribuuje opravy Microsoft SQL Server 2008 R2 Service Pack 1 jako jeden soubor ke stažení. Protože jsou kumulativní opravy, každá nová verze obsahuje všechny opravy hotfix a opravte všechny opravy zabezpečení zahrnuté předchozí SQL Server 2008 R2 Service Pack 1 vydání.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Po upgradu z Microsoft SQL Server 2008 Microsoft SQL Server 2008 R2 můžete si všimnout, že snižuje výkon při spuštění dotazu, který používá paralelismus v plán spuštění dotazu v serveru SQL Server 2008 R2.

Poznámka:Můžete zkontrolovat plán dotazů, zobrazí se další operace Join rekurzivní Hash než byly v SQL Server 2008. Navíc, větší stupeň paralelnost (DOP) číslo je použitá v dotazu větší počet operací spojení rekurzivní Hash se používají v plánu dotazu.

Příčina

K tomuto problému dochází z důvodu některé změny v odhadu mohutnosti. Pokud je skutečné využití paměti se pohybuje kolem limit paměti, může vyvolat malou změnu v odhadu mohutnosti polití.

Poznámka:Tomuto problému dochází častěji v dotazu použijete větší počet DOP.

Řešení

Po instalaci opravy hotfix je omezen počet oddílů hash spojení, která závisí na dostupnosti paměti. Tato oprava však nelze vyřešit problém ve všech situacích.

Informace o kumulativní aktualizaci

SQL Server 2008 R2 Service Pack 2

Oprava tohoto problému byla vydána nejprve v kumulativní aktualizaci 3. Další informace o získání tohoto balíčku kumulativní aktualizace pro SQL Server 2008 R2 Service Pack 2 klepněte na následující číslo článku:
2754552 Balíček kumulativní aktualizace 3 pro SQL Server 2008 R2 Service Pack 2
Poznámka: Protože sestavení jsou kumulativní a každá nová verze oprava obsahuje všechny opravy hotfix a opravit všechny opravy zabezpečení zahrnuté předchozí SQL Server 2008 R2 Service Pack 2 vydání. Doporučujeme zvážit použití nejnovější vydání oprava, která obsahuje tuto opravu hotfix. Další informace získáte klepnutím na následující číslo článku:
2730301 SQL Server 2008 R2 sestavení, které byly vydány po vydání serveru SQL Server 2008 R2 Service Pack 2

SQL Server 2008 R2 Service Pack 1

Oprava tohoto problému byla vydána nejprve v kumulativní aktualizace 8. Další informace o získání tohoto balíčku kumulativní aktualizace pro SQL Server 2008 R2 Service Pack 1 klepněte na následující číslo článku:
2723743 Balíček 8 kumulativní aktualizace 1 pro SQL Server 2008 R2 Service Pack
Poznámka: Protože sestavení jsou kumulativní a každá nová verze oprava obsahuje všechny opravy hotfix a opravit všechny opravy zabezpečení zahrnuté předchozí SQL Server 2008 R2 Service Pack 1 vydání. Doporučujeme zvážit použití nejnovější vydání oprava, která obsahuje tuto opravu hotfix. Další informace získáte klepnutím na následující číslo článku:
2567616 SQL Server 2008 R2 sestavení, které byly vydány po vydání serveru SQL Server 2008 R2 Service Pack 1

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Jak potíže obejít

Tento problém vyřešit, snížíte počet DOP pro rekurzivní Hash spojení operace zmenšení. Však může způsobit optimalizace dotazů použít sériové spouštění a náklady sériové provedení je vysoká.

Další informace

Další informace o spojení hash přejděte na následující web společnosti Microsoft Developer Network (MSDN):
Principy hash spojení
Další informace o paměti serveru SQL udělit, na následujícím webu MSDN blogy:
Principy poskytování paměti serveru SQL Server

Vlastnosti

ID článku: 2732742 - Poslední aktualizace: 15. října 2012 - Revize: 2.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft SQL Server 2008 R2 Datacenter
  • Microsoft SQL Server 2008 R2 Developer
  • Microsoft SQL Server 2008 R2 Enterprise
  • Microsoft SQL Server 2008 R2 Standard
  • Microsoft SQL Server 2008 R2 Web
Klíčová slova: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbmt KB2732742 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2732742

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com