FIX: SQL Server відбувається повільно або виникає помилка "Поза пам'яті" під Вільний час запуску запит на змінення з вкладеними якщо заяви про заходи, DAX AS 2012

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2733091 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Майкрософт поширює Microsoft SQL Server 2012 виправлення як один завантажувати файл. Оскільки Накопичувальне виправлення, кожен новий реліз містить усі виправлення, і всі виправлення безпеки, які входили до складу попередній SQL Server 2012 виправити реліз.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Ознаки

Швидкодії або -пам'яті помилка виникає під Вільний час запуску запит на змінення в Microsoft 2012 служби аналізу SQL Server Analysis Services (AS 2012).

Ця проблема виникає, коли виконуються такі умови:
  • Запит містить DAX заходів.
  • Одним із заходів DAX містить вкладені якщо заяви, разом з іншими DAX заходи, які містять складні формули.
ПриміткаЦя проблема виникає лише на AS 2012 сервера, який працює в PowerPivot для SharePoint або табличній моделей.

причина

Ця проблема виникає тому, що необхідні пам'яті значно збільшилася, коли умови внутрішній функцій IF приєдналися до умов зовнішніх функцій IF, особливо, коли умови внутрішній функцій IF є комплекс у плану запит на змінення.

Примітка Коли умови внутрішній функцій IF приєднався до умов зовнішніх функцій IF, кожен вузол внутрішній функцій IF приєдналися до зовнішніх функцій IF до плану запит на змінення.

Розв'язанн

сукупний пакет оновлень інформації

сукупний пакет оновлень пакета 3 для SQL Server 2012

Виправлення для цієї проблеми була вперше випущена у накопичувальне оновлення 3. Щоб отримати додаткові відомості про отримання цього сукупного оновлення пакета для SQL Server 2012 клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
2723749 сукупний пакет оновлень 3 для SQL Server 2012
Примітка Тому, що будує кумулятивний, кожен новий виправити реліз містить усі поточні виправлення, і всі виправлення безпеки, які входили до складу попередній SQL Server 2012 виправити реліз. Радимо, що ви вважаєте, що застосування останньому випуску виправити, що містить це виправлення. Щоб отримати додаткові відомості клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
2692828 SQL Server 2012 будує, які були випущені після SQL Server 2012 був випущений

Стан

Microsoft має підтвердила існування цієї неполадки у продуктах Майкрософт, перелічених у розділі "Застосовується до".

Посилання

Докладніше інкрементний обслуговування модель для SQL Server клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
935897 Додаткові обслуговування модель доступна з команди SQL Server, щоб доставити виправлень для повідомляли про проблеми
Щоб отримати додаткові відомості про іменування схеми для SQL Server оновлення клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
822499 Іменування схеми для пакетів оновлень програмного забезпечення Microsoft SQL Server
Щоб отримати додаткові відомості про термінологію оновлення програмного забезпечення клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
824684 Опис стандартна термінологія, яка використовується для опису оновлень програмних продуктів Майкрософт

Властивості

Номер статті: 2733091 - Востаннє переглянуто: 3 вересня 2012 р. - Редакція: 2.0
Застосовується до:
  • Microsoft SQL Server 2012 Developer
  • Microsoft SQL Server 2012 Enterprise
  • Microsoft SQL Server 2012 Express
  • Microsoft SQL Server 2012 Standard
  • Microsoft SQL Server 2012 Web
Ключові слова: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbseo kbmt KB2733091 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2733091

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com