Poškozené znaky DBCS japonské při odeslání žádosti o schůzku nebo odpovědět zaúčtované položky ve veřejné složce v prostředí 2010 Exchange Server

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2733608 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Předpokládejme, že přístup k poštovní schránce pomocí aplikace Outlook Web aplikace (OWA) v prostředí Microsoft Exchange Server 2010. Potom proveďte jednu z následujících akcí:
  • Vytvoření žádosti o schůzku obsahující jednobajtové znaky Kana a potom odeslat žádost o schůzku.
  • Můžete odpovědět zaúčtované položky, která obsahuje jednobajtové znaky Kana ve veřejné složce.

V takovém případě poškozena japonské znaky dvoubajtové znakové sady (DBCS) znaky v žádosti o schůzku nebo nové zaúčtované položky.

Poznámka: Pokud zaškrtnete hodnotu vlastnosti MAPI PR_INTERNET_CPID poškozené zboží, hodnota je vyznačeno jako 50222.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože Exchange server nepoužívá hodnota parametru PreferredInternetCodePageForShiftJis Chcete-li vytvořit nový objekt, pokud server zpracovává nové žádosti o schůzku nebo zaúčtované položky.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, nainstalujte následující kumulativní aktualizaci:
2746164 Popis kumulativní aktualizace 6 pro Exchange Server 2010 Service Pack 2

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Další informace

Tento problém přetrvává i po použití kumulativní aktualizace 2 pro Exchange Server 2010 Service Pack 2 (SP2) a konfigurace parametru PreferredInternetCodePageForShiftJis , která je popsána v KB 2642153. Další informace o KB 2642153 klepnutím na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
2642153 Poškozené znaky DBCS japonské při odpovědi na zprávu nebo ji předáváte dál zprávu v prostředí Exchange Server 2010 SP1 nebo SP2

Vlastnosti

ID článku: 2733608 - Poslední aktualizace: 12. února 2013 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Exchange Server 2010 Service Pack 2 na těchto platformách
    • Microsoft Exchange Server 2010 Enterprise
    • Microsoft Exchange Server 2010 Standard
Klíčová slova: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseinter kbmt KB2733608 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2733608

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com