Uszkodzony zestaw znaków Dwubajtowych japońskich po wysłaniu wezwania na spotkanie lub ogłaszać odpowiedzi na wysłany element w folderze publicznym w środowisku Exchange Server 2010

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2733608 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Załóżmy, dostęp do skrzynki pocztowej za pomocą programu Outlook Web App (OWA) w środowisku Microsoft Exchange Server 2010. Następnie należy wykonać jedną z następujących czynności:
  • Utwórz wezwanie na spotkanie, zawierającą jednobajtowe znaki Kana, a następnie wysłać wezwanie na spotkanie.
  • Ogłaszanie odpowiedzi do zaksięgowanego zapasu, zawierającą jednobajtowe znaki Kana w folderze publicznym.

W tej sytuacji japońskich znaków dwubajtowych znaki dwubajtowe (DBCS) w wezwaniu na spotkanie lub w nowym elemencie zaksięgowanych ulec uszkodzeniu.

Uwaga Jeśli zaznaczysz wartość właściwości MAPI PR_INTERNET_CPID towarów uszkodzonych, wartość jest dołączana jako 50222.

Przyczyna

Ten problem występuje, ponieważ serwer Exchange nie używa wartości parametru PreferredInternetCodePageForShiftJis do utworzenia nowego obiektu, kiedy serwer przetwarza wezwanie na spotkanie lub opublikowany element.

Rozwiązanie

Aby rozwiązać ten problem, należy zainstalować następujący pakiet zbiorczy aktualizacji:
2746164 Opis pakietu zbiorczego aktualizacji 6 dla programu Exchange Server 2010 z dodatkiem Service Pack 2

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft, które są wymienione w sekcji "Informacje zawarte w tym artykule dotyczą".

Więcej informacji

Ten problem będzie się powtarzał, po zastosowania pakietu zbiorczego aktualizacji 2 dla Exchange Server 2010 z dodatkiem Service Pack 2 (SP2) i skonfigurować parametr PreferredInternetCodePageForShiftJis , który jest opisany w KB 2642153. Aby uzyskać więcej informacji na temat KB 2642153 kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2642153 Zestaw znaków Dwubajtowych japoński ulegają uszkodzeniu podczas odpowiadania na wiadomość lub przesyłania dalej wiadomości w środowisku Exchange Server 2010 z dodatkiem SP1 lub SP2

Właściwości

Numer ID artykułu: 2733608 - Ostatnia weryfikacja: 12 lutego 2013 - Weryfikacja: 1.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Exchange Server 2010 Service Pack 2 na następujących platformach
    • Microsoft Exchange Server 2010 Enterprise
    • Microsoft Exchange Server 2010 Standard
Słowa kluczowe: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseinter kbmt KB2733608 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2733608

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com