Пошкоджених символів японської DBCS під Вільний час надсилання відповідь на запрошення на нараду або опублікувати відповідь на додано елементів у спільній папці в середовищі Exchange Server 2010

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2733608 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

Ознаки

Припустимо, що ви отримати доступ до поштової скриньки за допомогою Outlook веб-застосунок (OWA) в середовищі Microsoft Exchange Server 2010. Потім виконайте одну з таких дій:
  • Створити запрошення на нараду, яке містить однобайтові символи кани а потім надіслати відповідь на запрошення на нараду.
  • Ви опублікувати відповідь на додано елемент, що містить однобайтові символи кани, у спільній папці.

У цій ситуації японських символів двобайтовим символів у відповідь на запрошення на нараду або додано новий елемент пошкоджено.

Примітка. Якщо ви перевірте значення властивості PR_INTERNET_CPID MAPI пошкоджений елемента, штамповані значення як 50222.

причина

Ця проблема виникає тому, що сервер Exchange не використовує значення параметра PreferredInternetCodePageForShiftJis для створення нового об'єкта, коли сервер обробляє нового запрошення на нараду або Опубліковано елемента.

Розв'язанн

Щоб вирішити цю проблему, інсталюйте Зведене оновлення:
2746164 Опис зведеного оновлення 6 для Exchange Server 2010 із пакетом оновлень 2

Стан

корпорація Майкрософт підтвердила існування цієї неполадки у продуктах Майкрософт, перелічених у розділі "Застосовується до".

Додаткові відомості

Ця проблема повторюється після застосування 2 Зведене оновлення для Exchange Server 2010 з пакетом оновлень 2 (SP2) та настроїти параметр PreferredInternetCodePageForShiftJis , який описаний у 2642153 КБ. Щоб отримати додаткові відомості про 2642153 КБ клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
2642153 Японський DBCS символи пошкоджено під Вільний час відповіді на протокол IMAP або переслати протокол IMAP в середовищі Exchange Server 2010 SP1 або SP2

Властивості

Номер статті: 2733608 - Востаннє переглянуто: 12 лютого 2013 р. - Редакція: 1.0
Застосовується до:
  • Microsoft Exchange Server 2010 Service Pack 2, у разі використання з:
    • Microsoft Exchange Server 2010 Enterprise
    • Microsoft Exchange Server 2010 Standard
Ключові слова: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseinter kbmt KB2733608 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2733608

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com