Агент злиття може не під Вільний час злиття синхронізації реплікації в SQL Server 2008 R2 або SQL Server 2012

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2733630
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Ознаки

Під Вільний час синхронізації реплікації злиття в Microsoft SQL Server 2008 R2 або в Microsoft SQL Server 2012 агент злиття може не спрацювати. Крім того, з'являється таке протокол IMAP про помилку:
Об'єднати агента не після виявлення, що утримання основі метаданих очищення видалених метаданих в абонента для зміни не надіслано ще до видавця. Ви повинні повторно ініціалізувати підписки (без завантаження). (Джерело: MSSQL_REPL, номер помилки: MSSQL_REPL-2147199401)

Довідка: http://help/MSSQL_REPL-2147199401

Це протокол IMAP про помилку може виникнути з декількох причин. Серед них багато причин, які як очікується, за певних обставин. Щоб визначити, чи ви зіткнулися протокол IMAP несподівано, вивчити деталі метаданих, описані в розділі "Причина".

причина

Причиною цієї проблеми можна знайти в таких системні таблиці на абонента:
  • dbo.sysMergeSubscriptions
  • DBO.MsMerge_Genhistory

Переконайтеся, що агент злиття більше не синхронізація. Потім запустити наступний запит і вивчити результат:
Виберіть sentgen з SubscriberDB.dbo.sysMergeSubscriptions де pubid = subid і sentgen не є null


Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
Результати запит на змінення


На sentgen стовпець знаменує найстаріших групи змін, що абонент послав до видавця. Якщо кілька значень повернувся, вивчити інші стовпці в таблиці dbo.sysMergeSubscriptions, щоб переконатися, що ви переглядаєте метадані для правильного публікації. Далі, використовувати значення, які цей запит повертає такий запит:
Виберіть top 20 * від SubscriberDB.dbo.MSmerge_genhistory де покоління > = sentgen_value замовлення покоління
Результат запит на змінення повинна мати такий вигляд:

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
Результат запит на змінення покоління


протокол IMAP про помилку може виникнути несподівано, при всіх нижченаведених умов.:
  • Значення у в покоління стовпці в першому рядку в дещо більше, ніж у sentgen значення в попередній запит.
  • Значення у в genstatus стовпець 4.
  • Значення у в changecount стовпець 0.

Примітка. Вартість на coldate стовпець перший рядок є також зазвичай набагато старше, ніж значення цього впорядкована стопка карт з чергуванням кольорів, в інших рядках.

Розв'язанн

Щоб вирішити цю проблему, повторно ініціалізувати абонента, що виробництво помилки.

У деяких випадках можна вирішити цю проблему без повного переініціалізаціі. Зверніться до представник служби підтримки клієнтів корпорації Майкрософт відомості про можливе усунення проблеми.

сукупний пакет оновлень інформації

SQL Server 2008 R2 із пакетом оновлень 2

Виправлення для цієї проблеми була вперше випущена у накопичувальне оновлення 3. Щоб отримати додаткові відомості про отримання пакунок накопичувальне оновлення для SQL Server 2008 R2 пакетом оновлень 2 клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
2754552 сукупний пакет оновлень пакета 3 для SQL Server 2008 R2 пакет оновлень 2
Примітка Тому що будує кумулятивний, кожен новий виправити реліз містить усі виправлення, і всі виправлення безпеки, які були включені в попередній SQL Server 2008 R2 пакет оновлень 2 виправити реліз. Радимо, що ви вважаєте, що застосування останнього релізу виправити, що містить це виправлення. Щоб отримати додаткові відомості клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
2730301 SQL Server 2008 R2 будує, випущені після випуску SQL Server 2008 R2 пакет оновлень 2

SQL Server 2012

Виправлення для цієї проблеми була вперше випущена у накопичувальне оновлення 4. Щоб отримати додаткові відомості про отримання пакунок накопичувальне оновлення для SQL Server 2012 клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
2758687 сукупний пакет оновлень пакета 4 SQL Server-2012
Примітка Тому що будує кумулятивний, кожен новий виправити реліз містить усі виправлення, і всі виправлення безпеки, які входили до складу попередніх SQL Server 2012 виправити реліз. Радимо, що ви вважаєте, що застосування останнього релізу виправити, що містить це виправлення. Щоб отримати додаткові відомості клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
2692828 SQL Server 2012 будує, випущені після випуску SQL Server 2012

SQL Server 2008 R2 із пакетом оновлень 1

Виправлення для цієї проблеми була вперше випущена у накопичувальне оновлення 8. Щоб отримати додаткові відомості про отримання пакунок накопичувальне оновлення для SQL Server 2008 R2 пакетом оновлень 1 клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
2723743 сукупний пакет оновлень пакета 8 для SQL Server 2008 R2 SP1
Примітка Тому що будує кумулятивний, кожен новий виправити реліз містить усі виправлення, і всі виправлення безпеки, які були включені в попередній SQL Server 2008 R2 пакет оновлень 1 виправити реліз. Радимо, що ви вважаєте, що застосування останнього релізу виправити, що містить це виправлення. Щоб отримати додаткові відомості клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
2567616 SQL Server 2008 R2 будує, випущені після випуску SQL Server 2008 R2 SP1

Властивості

Номер статті: 2733630 - Востаннє переглянуто: 19 листопада 2012 р. - Редакція: 4.0
Ключові слова: 
kbtshoot kbexpertiseinter kbprb kbsurveynew kbmt KB2733630 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2733630

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com