Po nastavení výchozí úrovně zosobnění na hodnotu Anonymní pomocí nástroje Dcomcnfg.exe zmizí ikony síťových a telefonických připojení (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 273461 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Po použití Dcomcnfg.exe nastavit nastavení Výchozí úroveň zosobněníanonymního položky, které byly dříve definovány ve Síťová a telefonická připojení jsou již viditelné.

Navíc pokud poklepejte na zástupce na ploše, přejděte na dříve definované Síťová a telefonická připojení objekty obdržíte chybovou zprávu oznamující "Místní připojení nelze nalézt."

Příčina

Průzkumník Windows používá nastavení Výchozí úroveň zosobnění pro přístup k objektům v síti a telefonického připojení. Anonymní přístup neposkytuje dostatečný přístup Průzkumník zobrazit podrobnosti tyto objekty.

Další informace naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
254631Chybí některé ikony složek síťových a telefonických připojení (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Jak potíže obejít

Problém můžete obejít pomocí nástroje Dcomcnfg.exe obnovte nastavení Výchozí úroveň zosobnění:
  1. Klepněte na tlačítko Start, klepněte na příkaz Spustit, zadejte příkaz dcomcnfg a klepněte na tlačítko OK.
  2. Klepněte na kartě Výchozí vlastnosti libovolné nastavení než anonymní seznamu Výchozí úroveň zosobnění. Výchozí nastavení je identifikovat.
Po provedení této změny všechny dříve definované Síťová a telefonická připojení objekty opět přístupné.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku.

Další informace

Dcomcnfg.exe online, kontextovou nápovědu pro nastavení výchozí úroveň zosobnění je nesprávná. Stavy nastavení delegáta není podporován v systému Windows 2000 a znamená, že anonymní podporovány.

Článek, který je umístěn v http://msdn.microsoft.com/library/psdk/com/cme_e2z_2jco.htm však uvedeno true pozice je, že nastavení delegáta je podporováno v systému Windows 2000 a není je anonymní.

Vlastnosti

ID článku: 273461 - Poslední aktualizace: 28. února 2007 - Revize: 3.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbfix kbprb KB273461 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:273461

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com