Po użyciu programu Dcomcnfg.exe do ustawienia domyślnego poziomu personifikacji na Anonim ikona Połączenia sieciowe i telefoniczne przestaje być wyświetlana

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 273461 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Ten artykuł został opublikowany wcześniej pod numerem PL273461
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Po użyciu programu Dcomcnfg.exe do zmiany ustawienia Domyślny poziom personifikacji na Anonim pozycje uprzednio zdefiniowane w oknie Połączenia sieciowe i telefoniczne nie są wyświetlane.

Ponadto po dwukrotnym kliknięciu na pulpicie skrótów wskazujących na uprzednio zdefiniowane obiekty w oknie Połączenia sieciowe i telefoniczne pojawia się komunikat o błędzie „Nie można znaleźć połączenia lokalnego”.

Przyczyna

Program Eksplorator Windows korzysta z ustawienia Domyślny poziom personifikacji do uzyskiwania dostępu do obiektów w oknie Połączenia sieciowe i telefoniczne. Dostęp anonimowy nie wystarcza, aby program Eksplorator Windows mógł wyświetlać szczegóły tych obiektów.

Aby uzyskać dodatkowe informacje, kliknij numer artykułu poniżej w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
254631 Niektóre ikony połączeń sieciowych i telefonicznych mogą nie być wyświetlane

Obejście problemu

Aby rozwiązać ten problem, użyj programu Dcomcnfg.exe do zresetowania ustawienia Domyślny poziom personifikacji:
  1. Kliknij przycisk Start, kliknij polecenie Uruchom, wpisz polecenie dcomcnfg, a następnie kliknij przycisk OK.
  2. Na karcie Właściwości domyślne w polu Domyślny poziom personifikacji kliknij ustawienie inne niż Anonim. Ustawienie domyślne to Identyfikuj.
Po wprowadzeniu tych zmian wszystkie uprzednio zdefiniowane obiekty w oknie Połączenia sieciowe i telefoniczne będą ponownie dostępne.

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft wymienionych w sekcji "Informacje zawarte w tym artykule dotyczą".

Więcej informacji

Pomoc kontekstowa online programu Dcomcnfg.exe opisująca ustawienie Domyślny poziom personifikacji jest niepoprawna. Podaje informację, że ustawienie Delegowanie nie jest obsługiwane w systemie Windows 2000 i sugeruje, że obsługiwane jest ustawienie Anonim.

Artykuł umieszczony na stronie http://msdn.microsoft.com/library/psdk/com/cme_e2z_2jco.htm podaje poprawne informacje, z których wynika, że ustawienie Delegowanie jest obsługiwane w systemie Windows 2000, a ustawienie Anonim nie jest.

Właściwości

Numer ID artykułu: 273461 - Ostatnia weryfikacja: 20 listopada 2003 - Weryfikacja: 4.1
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
Słowa kluczowe: 
kbfix kbtool kbprb KB273461

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com