Dcomcnfg.exe aracını kullanarak varsayılan kimliğe bürünme düzeyini anonim olarak ayarladığınızda ağ ve çevirmeli ağ bağlantısı simgeleri kayboluyor (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir.)

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 273461 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Dcomcnfg.exe Varsayılan kimliğe bürünme düzeyi ayarı, anonim olarak ayarlamak için kullandıktan sonra ağ ve çevirmeli bağlantılar altında önceden tanımlanmış girişleri artık görülebilir.

Ayrıca, önceden tanımlı ağ ve çevirmeli bağlantı nesneleri, Masaüstü Kısayolları çift tıklattığınızda, "Yerel ağ bağlantısı bulunamıyor." bildiren bir hata iletisi alıyorsunuz

Neden

Windows Gezgini Varsayılan kimliğe bürünme düzeyi ayarı, ağ ve Çevirmeli ağ bağlantısı nesnelerine erişmek için kullanır. Anonim erişim, Windows Explorer'ın bu nesnelerin ayrıntılarını görüntülemek için yeterli erişim sağlamaz.

Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
254631Bazı ağ ve Çevirmeli Ağ Bağlantıları simgeleri eksik olabilir

Pratik Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm için <a0></a0>, Varsayılan kimliğe bürünme düzeyi ayarı sıfırlamaya Dcomcnfg.exe'yi kullanın:
  1. Başlat ' ı tıklatın, Çalıştır ' ı tıklatın, dcomcnfg yazın ve Tamam ' ı tıklatın.
  2. Varsayılan Özellikler sekmesinde, anonim <a0>Varsayılan kimliğe bürünme düzeyi</a0> kutusundaki dışındaki herhangi bir ayarı tıklatın. Tanımla varsayılan ayardır.
Bu değişikliği yaptıktan sonra tüm önceden tanımlanan ağ ve çevirmeli bağlantı nesneleri, yeniden erişilebilir olur.

Durum

Microsoft, bu makalenin başında listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun olduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

Varsayılan kimliğe bürünme düzeyi ayarı Dcomcnfg.exe, bağlama duyarlı Yardım yanlıştır. Bu, temsilci ayarı Windows 2000'de desteklenmemektedir ve anonim desteklendiğini gösterir belirtir.

Ancak, http://msdn.microsoft.com/library/psdk/com/cme_e2z_2jco.htm bulunan makaleyi temsilci ayarı Windows 2000'de desteklenir ve anonim olduğu doğru konumu belirtir.

Özellikler

Makale numarası: 273461 - Last Review: 28 Şubat 2007 Çarşamba - Gözden geçirme: 3.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbfix kbprb KB273461 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:273461

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com