Kríž-lesnej alebo hybridné Voľný zaneprázdnený dostupnosť vyhľadávania nepodarí v Exchange Server

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2734791 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Príznaky

Kríž-lesnej alebo hybridné informácie voľnom vyhľadávania nepodarí v Microsoft Exchange Server. Avšak, štandardné informácie o voľnom čase vyhľadávanie používateľov v rovnakom lese fungovať podľa očakávania.

Tento problém sa vyskytuje v nasledujúcich verziách produktov:
 • Microsoft Exchange Server 2013
 • Microsoft Exchange Server 2010 Service Pack 2 (SP2) Update Rollup 1 a novšími verziami
 • Microsoft Exchange Server 2007 Service Pack 3 (SP3) Update Rollup 6 a novších verziách
 • Microsoft Exchange Online

Príčina

Tento problém sa vyskytne, ak službu Outlook Anywhere nie je povolená alebo externé URL pre webové služby Exchange nie je nakonfigurovaný v cieľovom doménovom lese.

Ako problém obísť

Tento problém obísť, zapnutie služby Outlook Anywhere v cieľovom doménovom lese a potom overiť, že externé URL pre webové služby Exchange Server je nakonfigurovaný správne. Ak to chcete urobiť, postupujte podľa nasledujúcich krokov.

Poznámka: Klient prístup servery v zdrojovom doménovom lese musia byť schopní sa pripojiť na externé URL pre webové služby Exchange.
 1. Zapnutie služby Outlook Anywhere v cieľovom doménovom lese. Informácie o tom, ako zapnúť službu Outlook Anywhere, navštívte sledovať webovú lokalitu TechNet:
  Povolenie programu Outlook kdekoľvek
 2. Zapnutie služby Outlook Anywhere pre všetky poštovú schránku na ktorej chcete vzdialenej dostupnosť žiadosti uspieť.

  Poznámka: Ak službu Outlook Anywhere nie je povolená pre poštovú schránku, AutoDiscover nemôže vrátiť Exchange Web Service (EWS) externé URL pre poštovú schránku. Preto prichádzajúce vzdialenej dostupnosť požiadať zlyhá. Informácie o tom, ako overiť, či poštovej schránky je nastavený na povoliť pripojenia pomocou programu Outlook Anywhere, nájdete v časti "Ďalšie informácie".
 3. Konfigurovať externé URL pre webové služby Exchange na cieľovom doménovom lese. K tomu, spustite nasledujúci príkaz v prostredí Windows PowerShell pre Exchange:

  Set-WebServicesVirtualDirectory -identity "server_name\EWS (Default Web Site)" -ExternalURL https://mail.contoso.com/ews/Exchange.asmx
  Poznámka: V tomto príkaze spoločnosť contoso predstavuje skutočný názov domény.

Ďalšie informácie

Verzie servera Exchange, ktoré sú uvedené v časti "Príznaky" použiť externé URL pre webové služby Exchange pripojiť na cieľovom doménovom lese. Pretože služby AutoDiscover nemôže vrátiť externé URL pre webové služby Exchange Outlook Anywhere je povolen?? nie v cieľovom doménovom lese, kríž-lesnej alebo hybridné vyhľadávanie zlyhá.

Ak chcete overiť, že poštová schránka je nastavený na povoliť pripojenia pomocou programu Outlook Anywhere, spustiť nasledovné cmdlet:

Get-CASMailbox user |fl MapiBlockOutlookRpcHttp
Ak je Táto rutina typu cmdlet vráti hodnotu "$False", poštovej schránky je nastavený na povoliť pripojenia pomocou programu Outlook Anywhere.

Odkazy

Viac informácií o cmdlet Set-WebServicesVirtualDirectory , nájdete na nasledujúcej webovej lokalite Microsoft TechNet:
Set-WebServicesVirtualDirectory

Vlastnosti

ID článku: 2734791 - Posledná kontrola: 15. júla 2014 - Revízia: 3.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Exchange Server 2013 Enterprise
 • Microsoft Exchange Server 2013 Standard
 • Microsoft Exchange Server 2010 Service Pack 2
 • Microsoft Exchange Server 2007 Service Pack 3
 • Microsoft Exchange Online
Kľúčové slová: 
kbsurveynew kbtshoot kbprb o365 o365a o365e o365m hybrid o365022013 kbmt KB2734791 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2734791

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com