Ormanlar arası veya karma serbest meşgul kullanılabilirlik aramalar Exchange Server başarısız

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2734791 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Ormanlar arası veya karma serbest/meşgul bilgilerini Microsoft Exchange Server'da aramalar başarısız. Ancak, aynı orman içindeki kullanıcılar için standart serbest/meşgul bilgilerini arama beklendiği gibi çalışmayabilir.

Bu sorun, aşağıdaki ürün sürümlerinde oluşur:
 • Microsoft Exchange Server 2013
 • Microsoft Exchange Server 2010 Service Pack 2 (SP2) Güncelleştirme Toplaması 1 ve sonraki sürümler
 • Microsoft Exchange Server 2007 Service Pack 3 (SP3) güncelleştirme paketi 6 ve sonraki sürümleri
 • Microsoft Exchange Online

Neden

Bu sorun, Outlook Heryere etkin değil ya da harici URL Exchange Web Hizmetleri için hedef ormandaki yapılandırılmamış oluşur.

Pratik Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm bulmak için Outlook her yere hedef ormandaki etkinleştirin ve sonra Exchange Server Web Hizmetleri için harici URL doğru yapılandırıldığından emin olun. Bunu yapmak için aşağıdaki adımları izleyin.

Not Kaynak ormanda istemci erişimi sunucularına Exchange Web Hizmetleri için dış URL'ye bağlanabilir olmalıdır.
 1. Outlook'u her yere hedef ormandaki etkinleştirin. Outlook Heryere etkinleştirme hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki TechNet Web sitesini ziyaret edin:
  Herhangi bir Outlook etkinleştirme
 2. Outlook, herhangi bir posta kutusu için Uzak kullanılabilirlik istekleri başarılı olması için istediğiniz herhangi bir yere etkinleştirin.

  Not Outlook Heryere için bir posta kutusu etkin değilse, bu posta kutusu için Exchange Web Service'ı (EWS) dış URL URL'sine döndüremez. Bu nedenle, gelen bir uzak kullanılabilirlik isteği başarısız. Posta kutusunu Outlook Heryere kullanarak bağlantılara izin verecek şekilde ayarlanmış olup olmadığını doğrulama hakkında daha fazla bilgi için "Ek bilgi" bölümüne bakın.
 3. Harici URL hedef orman için Exchange Web Hizmetleri için yapılandırın. Bunu yapmak için Exchange için Windows PowerShell içinde aşağıdaki komutu çalıştırın:

  Set-WebServicesVirtualDirectory -identity "server_name\EWS (Default Web Site)" -ExternalURL https://mail.contoso.com/ews/Exchange.asmx
  Not Bu komutta, contoso gerçek etki alanı adını temsil eder.

Daha fazla bilgi

"Belirtiler" bölümünde listelenen sürümlerinden Exchange Server'ın Exchange Web Hizmetleri için harici URL hedef ormana bağlanmak için kullanın. Outlook Heryere hedef ormandaki etkinse URL'sine hizmeti Exchange Web Hizmetleri için harici URL döndüremez, ormanlar arası veya karma arama başarısız olur.

Posta Heryere Outlook kullanarak bağlantılara izin verecek biçimde ayarlandığını doğrulamak için aşağıdaki cmdlet'i çalıştırın:

Get-CASMailbox user |fl MapiBlockOutlookRpcHttp
Bu cmdlet "$False" değerini döndürürse, posta kutusunu Outlook Heryere kullanarak bağlantılara izin verecek şekilde ayarlanır.

Referanslar

Set-WebServicesVirtualDirectory cmdlet'i hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft TechNet Web sitesine gidin:
Set-WebServicesVirtualDirectory

Özellikler

Makale numarası: 2734791 - Last Review: 15 Nisan 2014 Salı - Gözden geçirme: 3.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Exchange Server 2013 Enterprise
 • Microsoft Exchange Server 2013 Standard
 • Microsoft Exchange Server 2010 Service Pack 2
 • Microsoft Exchange Server 2007 Service Pack 3
 • Microsoft Exchange Online
Anahtar Kelimeler: 
kbsurveynew kbtshoot kbprb o365 o365a o365e o365m hybrid pre-upgrade after upgrade o365062011 o365022013 kbmt KB2734791 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2734791

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com