Лісів або гібридні безкоштовно зайнятий, наявність пошуки провал в Exchange сервера

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2734791 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

Ознаки

Лісів або гібридні доступність інформації пошуки провал, сервер Microsoft Exchange Server. Однак, Стандартні відомості про доступність підстановок для користувачів розташовано в одному лісі працює належним чином.

Ця проблема виникає в таких версії продуктів:
 • Microsoft Exchange Server 2013
 • Зведене оновлення Microsoft Exchange Server 2010 пакетом оновлень 2 (SP2) 1 і пізніших версій
 • Зведене оновлення Microsoft Exchange Server 2007 пакета оновлень 3 (SP3) 6 та пізнішими версіями
 • Microsoft Exchange Online

причина

Ця проблема виникає, якщо Outlook Anywhere не ввімкнуто або зовнішніх URL-адреса веб-служба Exchange не настроєно в цільовому лісі.

Обхідний шлях

Щоб вирішити цю проблему, увімкніть Віддалений Outlook в цільовому лісі а потім перевірте, чи правильно настроєно зовнішніх URL-адреса веб-служба Exchange Server. Для цього виконайте такі інтерактивні елементи.

Примітка. Сервери доступу клієнта у вихідному лісі повинні мати можливість підключення до зовнішніх URL-адресу для веб-служба Exchange.
 1. увімкнути Віддалений Outlook в цільовому лісі. Відомості про ввімкнення Віддалений Outlook відвідайте наступні веб-сайті TechNet:
  увімкнути Віддалений Outlook
 2. увімкнути Віддалений Outlook за будь-якої поштової скриньки, на якому ви хочете віддаленого доступність запити для досягнення успіху.

  Примітка. Якщо Outlook Anywhere не ввімкнуто для поштової скриньки, автовизначення не можуть повернутися на зовнішній URL служби Exchange Web (EWS) для цієї поштової скриньки. Таким чином, вхідні віддаленого доступність запит збій. Відомості про те, як перевірити, чи поштову скриньку налаштовані не блокувати підключення за допомогою Outlook Anywhere у розділі "Додаткові відомості".
 3. Настроїти зовнішню URL-адресу для веб-служба Exchange для цільовому лісі. Щоб зробити це, запустіть таку команду в оболонці Windows PowerShell для Exchange:

  Set-WebServicesVirtualDirectory -identity "server_name\EWS (Default Web Site)" -ExternalURL https://mail.contoso.com/ews/Exchange.asmx
  Примітка. У цій команді contoso представляє реального імені домену.

Додаткові відомості

Версії Exchange Server, які перелічено в розділі "Ознаки" використовувати зовнішній URL-адреса веб-служба Exchange для підключення до цільового лісу. Оскільки служби автовизначення не можуть повернутися до зовнішніх URL веб-служб Exchange, якщо Outlook Anywhere не ввімкнуто в цільовому лісі, підстановки лісів або гібридні виходить з ладу.

Щоб переконатися, що ім’я поштової скриньки налаштовані не блокувати підключення за допомогою Outlook Anywhere, запустити командлет наступні:

Get-CASMailbox user |fl MapiBlockOutlookRpcHttp
Якщо цей командлет повертає значення «$False», ім’я поштової скриньки налаштовані не блокувати підключення за допомогою Outlook Anywhere.

Посилання

Щоб отримати додаткові відомості про командлета Set-WebServicesVirtualDirectory зверніться до веб-сайту Microsoft TechNet:
Набір WebServicesVirtualDirectory

Властивості

Номер статті: 2734791 - Востаннє переглянуто: 15 липня 2014 р. - Редакція: 4.0
Застосовується до:
 • Microsoft Exchange Server 2013 Enterprise
 • Microsoft Exchange Server 2013 Standard
 • Microsoft Exchange Server 2010 Service Pack 2
 • Microsoft Exchange Server 2007 Service Pack 3
 • Microsoft Exchange Online
Ключові слова: 
kbsurveynew kbtshoot kbprb o365 o365a o365e o365m hybrid o365022013 kbmt KB2734791 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2734791

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com