Nazwa użytkownika dodana do adresu URL spotkania online w Lync jest niepoprawna, gdy pełnomocnik jest skonfigurowany.

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2735319
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Rozważmy następujący scenariusz:
  • Instalowana jest aktualizacja zbiorcza, wymieniona w artykule bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base (KB) 251482 lub później, na każdym kliencie Lync 2010 w danym środowisku.
  • Użytkownik A i użytkownik B są już w środowisku.
  • Korzystając z programu Outlook, użytkownik A nadaje użytkownikowi B uprawnienia pełnomocnika w zakresie obsługi swojej skrzynki pocztowej. Użytkownik A używa programu Lync 2010, aby nadać użytkownikowi B uprawnienia pełnomocnika.
  • Użytkownik B tworzy online spotkanie wiadomości e-mail w imieniu użytkownika A. Aby to zrobić, użytkownik B wybiera czas spotkania w kalendarzu przez użytkownika A. A następnie kliknięciu przez użytkownika B Nowe spotkanie Online przycisk na wstążce programu Outlook lub kliknięć Spotkania online dostępna w opcji Nowe elementy Usuwanie listy.

W tym scenariuszu nazwę użytkownika, który znajduje się w adresie URL spotkania należy do użytkownika B, a nie użytkownika A.

Uwaga Aby dodać element członkowski delegata w 2010 r. Lync, wykonaj następujące kroki:
  1. Otwórz Lync 2010, kliknij przycisk Opcja przycisk na pasku narzędzi. Następnie kliknij przycisk Przekazywanie połączeńelement.
  2. Kliknij przycisk Edytuj mój pełnomocnik członków element. Następnie kliknij przycisk Dodawanie przycisk, aby wybrać pełnomocnika.

Rozwiązanie

Aby rozwiązać ten problem, należy zainstalować następującej aktualizacji zbiorczej:
2737155 Opis pakietu aktualizacji zbiorczej dla Lync 2010: październik 2012 r.

Obejście problemu

Aby obejść ten problem, wykonaj jedną z następujących czynności, a nie to czwarty etap w sekcji Symptomy:
  • Kliknij dwukrotnie termin spotkania w kalendarzu przez użytkownika A, a następnie kliknij przycisk Nowe spotkanie Online przycisk w wiadomości e-mail kontakt osobisty, które pojawia się.
  • Kliknij prawym przyciskiem myszy termin spotkania i wybierz Nowy termin lub Nowe spotkanie cykliczne Opcja. Następnie kliknij przycisk Nowe spotkanie Online przycisk w wiadomości e-mail kontakt osobisty, które pojawia się.

Więcej informacji

Aby uzyskać więcej informacji na temat korzystania z funkcji udzielania pełnomocnictw w programie Outlook kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
291626 Jak zarządzać wieloma kontami skrzynki pocztowej programu Exchange w programie Outlook
Aby uzyskać więcej informacji dotyczących używania funkcji udzielania pełnomocnictw w programie Outlook, kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
956980 Jak korzystać z funkcji udzielania pełnomocnictw w programie Outlook
Aby uzyskać więcej informacji o pakiecie aktualizacji zbiorczej dla Lync 2010: listopada 2011 r., kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2514982 Opis pakietu aktualizacji zbiorczej dla Lync 2010: listopad 2011

Aby uzyskać więcej informacji na temat dodawania Członkowskie delegata w 2010 r. Lync przejdź do następującej witryny firmy Microsoft:

Ogólne na temat planowania spotkania Online 2010 Lync

Właściwości

Numer ID artykułu: 2735319 - Ostatnia weryfikacja: 23 grudnia 2012 - Weryfikacja: 6.0
Słowa kluczowe: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertisebeginner kbmt KB2735319 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2735319

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com