Aby wyświetlić numer rozszerzenia numerów telefonu spoza Stanów Zjednoczonych w kartach kontaktów w 2010 r. Lync dostępna jest aktualizacja

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2735322 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Wprowadzenie

W tym artykule opisano aktualizację umożliwiającą Microsoft Lync 2010 rozszerzenie liczby są wyświetlane w kartach kontaktów dla kontaktów, które używają numer telefonu spoza Stanów Zjednoczonych, wraz z numerem rozszerzenia.

Więcej informacji

Aby wyświetlić numer wewnętrzny w kartotece kontaktu, administrator musi zainstalować następującej aktualizacji zbiorczej:
2737155 Opis pakietu aktualizacji zbiorczej dla Lync 2010: październik 2012


Po zainstalowaniu aktualizacji, administrator musi ustawić wartość zasad klienta ShowExtensionInFormattedDisplayString wartość "true". Aby to zrobić administrator musi uruchomić następujące polecenia cmdlet w powłoce zarządzania Lync Server 2010:
$x = nowy CsClientPolicyEntry-"ShowExtensionInFormattedDisplayString" nazwa-wartość "Prawda"
$y = Get-CsClientPolicy-tożsamościPolicy_Identity
$y.PolicyEntry.Add($x)
Set-CsClientPolicy-wystąpienie $y
Uwaga W tym poleceniu "Policy_Identity" jest symbolem zastępczym dla tożsamości polityki. Na przykład można użyć "Global" jako tożsamość polityki.

Aby uzyskać więcej informacji o nowych funkcjach książki adresowej przejdź do następującej witryny firmy Microsoft:
Ogólne informacje o nowe funkcje książki adresowej
Aby uzyskać więcej informacji na temat używania apletu polecenia New-CsClientPolicyEntry przejdź do następującej witryny firmy Microsoft:
Jak korzystać z apletu polecenia New-CsClientPolicyEntry

Właściwości

Numer ID artykułu: 2735322 - Ostatnia weryfikacja: 12 października 2012 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Lync 2010
Słowa kluczowe: 
kbqfe kbsurveynew kbfix kbexpertiseinter kbmt KB2735322 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2735322

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com