Доступне оновлення для відображення розширення кількість Неамериканських телефонних номерів у картках контактів у Lync 2010

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2735322 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

Введення

У цій статті описується оновлення, яке дає змогу Microsoft Lync 2010 для відображення додаткових номерів у картках контактів для контактів, що використовують Неамериканських телефонний номер разом із додатковий номер.

Додаткові відомості

Відображати додатковий номер розрахункова картка контакту, адміністратору необхідно встановити наступні Сукупне оновлення:
2737155 Опис пакета накопичувальне оновлення для програми Lync 2010: Жов 2012


Після інсталяції оновлення, адміністратор повинен налаштувати значення політики клієнт ShowExtensionInFormattedDisplayString для "true". Для цього адміністратор повинен запустіть такі командлети Lync Server 2010 оболонки керування:
$x = новий CsClientPolicyEntry-"ShowExtensionInFormattedDisplayString" ім'я-значення "Істина"
$y = Get-CsClientPolicy-посвідченняPolicy_Identity
$y.PolicyEntry.Add($x)
Набір CsClientPolicy-екземпляр $y
Примітка У цій команді "Policy_Identity" є рамкою для політики ідентичності. Наприклад, можна використовувати «Глобал» як політики ідентичності.

Щоб отримати додаткові відомості про нові функції адресної книги перейдіть на веб-сайт корпорації Майкрософт:Щоб отримати додаткові відомості про сценарій виконання командлета New-CsClientPolicyEntry перейдіть на веб-сайт корпорації Майкрософт:
сценарій виконання командлета New-CsClientPolicyEntry

Властивості

Номер статті: 2735322 - Востаннє переглянуто: 12 жовтня 2012 р. - Редакція: 2.0
Застосовується до:
  • Microsoft Lync 2010
Ключові слова: 
kbqfe kbsurveynew kbfix kbexpertiseinter kbmt KB2735322 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2735322

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com