30 Dakika sonra ucma 3.0 uç noktaya yapılan çağrı kesilir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2735323 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Aşağıdaki senaryoyu düşünün:
  • Lync'in Server 2010 ortamında Microsoft Unified Communications yönetilen API 3.0 (ucma 3.0) kullanarak bir otomatik sağlama uygulama geliştirin.
  • ucma uygulama kullanıcı son nokta oluşturmak için bir oturum başlatma Protokolü (SIP) Tekdüzen Kaynak Tanımlayıcısı (URI) veya tel URI'ı kullanır. SIP URI bulunan "kullanıcı telefon =" biçimi.
  • Bitiş noktası yönlendirilen bir arama aracı sunucudan alır.
  • Arama bağlandı.
Bu senaryoda, SIP oturum süresi için çağrı 30 dakika sonra kesilir.

NotOturum süreölçeri devre dışı veya artırılması. Zamanlayıcı için daha düşük bir değere ayarlarsanız, ayarladığınız Zamanlayıcı sonra arama kesilecektir.

Neden

Belirli üstbilgi olmadan 200 yanıt ucma bitiş noktası MediationServer güncelleştirme isteği gönderir çünkü bu sorun oluşur. Çağrı bağlandıktan sonra aracı Server güncelleştirme oturumu için ucma bitiş noktasına SIP güncelleştirme isteği gönderir. Ancak, ucma bitiş noktası belirli üstbilgi olmadan 200 yanıt için istek gönderirse. Bu iletiyi doğru yönlendirecek değil Lync'in sunucu neden olur. Bu nedenle, aracı sunucu yenileme isteğine yanıt almaz ve çağrı keser.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için aşağıdaki toplu güncelleştirmeyi yükleyin:
2740406 Lync'in Server 2010, Unified Communications yönetilen API 3.0 çalışma zamanı toplu güncelleştirmesinin açıklaması: Ekim 2012

Özellikler

Makale numarası: 2735323 - Last Review: 5 Kasım 2012 Pazartesi - Gözden geçirme: 2.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Unified Communications Managed API v3.0 Core Runtime
Anahtar Kelimeler: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertisebeginner kbmt KB2735323 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2735323

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com