Поширені проблеми під час роботи з програмою Visual Studio 2010 із пакетом оновлень 1 (SP1) в ОС Windows 8

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2735834 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

Підсумки

У цій статті перелічено поширені проблеми, які можуть виникнути після інсталяції програми Microsoft Visual Studio 2010 із пакетом оновлень 1 (SP1) на комп’ютер під керуванням ОС Windows 8, а також способи їх вирішення.

Додаткові відомості

Нижче наведено поширені проблеми, які виникають під час роботи з програмою Visual Studio 2010 з пакетом оновлень 1 на комп’ютері під керуванням ОС Windows 8.

Проблема 1

Ознаки

Якщо ви спробуєте опублікувати веб-сайт або веб-застосунок на сайті http://localhost, використовуючи для цього настройки Інформаційних служб Інтернету (IIS) у програмі Visual Studio 2010 на комп’ютері під керуванням ОС Windows 8, то отримаєте повідомлення про помилку на кшталт наведеного нижче.
Сталася помилка читання схеми конфігурації Інформаційних служб Інтернету "C:\Windows\system32\inetsrv\config\schema\"

Примітка.
Ця проблема не виникне, якщо веб-сайт або веб-застосунок публікувати без використання настройок Інформаційних служб Інтернету.

Спосіб вирішення

Щоб вирішити цю проблему, скористайтесь одним із наведених нижче способів.
 • Щоб опублікувати веб-сайт або веб-застосунок, використовуйте програму Microsoft Visual Studio 2012.
 • Щоб опублікувати веб-сайт або веб-застосунок, використовуйте найновіший пакет SDK ОС Windows Azure для .NET (програма Visual Studio 2010 із пакетом оновлень 1 (SP1)). Пакет SDK ОС Windows Azure для .NET дає змогу легко розміщати публікації в Інтернеті, і при цьому не спричиняє виникнення проблеми. Нижче наведено файл, який можна завантажити з центру завантажень Microsoft:
  Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
  Завантажити
  Завантажте пакет SDK ОС Windows Azure для .NET (VS 2010 SP1) прямо зараз.
  Щоб отримати докладні відомості про завантаження файлів підтримки Microsoft, клацніть наведений нижче номер статті з бази знань Microsoft.
  119591 Спосіб отримання файлів підтримки Microsoft із онлайнових служб
  Корпорація Майкрософт перевірила цей файл на наявність вірусів. Щоб перевірити опублікований файл, корпорація Майкрософт використовувала найновіше програмне забезпечення для виявлення вірусів. Файл зберігається на серверах із підвищеним рівнем безпеки, що запобігає внесенню в нього будь-яких несанкціонованих змін.

Проблема 2

Ознаки

Якщо ви спробуєте встановити підключення до віддаленої бази даних Visual SourceSafe через з’єднання HTTPS у програмі Visual Studio 2010 із пакетом оновлень 1 (SP1) на комп’ютері під керуванням ОС Windows 8, то можете отримати повідомлення про помилку на кшталт наведеного нижче.
Щоб завершити автентифікацію клієнта, потрібен сертифікат.

Примітка. Ця проблема виникає випадково.

Проблема 3

Ознаки

Якщо на комп’ютері під керуванням ОС Windows Server 2012 або ОС Windows 8 засіб реєстрації Інформаційних служб Інтернету ASP.NET (Aspnet_regiis.exe) ви спробуєте запустити разом із параметром команди –i,-u або –r, вам не вдасться інсталювати пакет Microsoft .NET Framework 4.5 або видалити його.

Спосіб вирішення

Щоб вирішити цю проблему й інсталювати пакет .NET Framework 4.5 або видалити його, скористайтесь одним із наведених нижче способів.
 1. На панелі керування в ОС Windows 8 скористайтеся функцією Активація або дезактивація функцій ОС Windows.
 2. В ОС Windows Server 2012 скористайтеся засобом керування "Диспетчер сервера".
 3. За допомогою засобу командного рядка в системі обслуговування образу розгортання та керування ним (DISM.exe) запустіть необхідні команди.
Щоб отримати докладні відомості про активацію пакета .NET Framework 4.5 для роботи з Інформаційними службами Інтернету 8.0, відвідайте веб-сайт навчального центру Інформаційних служб Інтернету:

Проблема 4

Ознаки

Не вдається інсталювати платформу Microsoft SQL Server 2008 із пакетом оновлень 1 (SP1) на комп’ютер під керуванням ОС Windows 8 або ОС Windows Server 2012, на якому інстальовано програму Visual Studio 2010 із пакетом оновлень 1 (SP1).

Спосіб вирішення

Щоб вирішити цю проблему, застосуйте платформу SQL Server 2008 із пакетом оновлень 3 (SP3) або її новішу версію.

Докладні відомості щодо отримання найновішого пакета оновлень для платформи SQL Server 2008 можна дізнатися, вибравши наведене нижче посилання та переглянувши статтю бази знань Microsoft.

Проблема 5

Ознаки 1

Припустімо, що для того, щоб проаналізувати продуктивність роботи застосунку, ви використовуєте один із наведених нижче засобів профілювання програми Visual Studio 2010 з пакетом оновлень 1 (SP1), яку інстальовано на комп’ютері під керуванням ОС Windows 8.
 • Вибірка ЦП
 • Виділення пам’яті .NET (вибірка)
 • Дані щодо конфлікту ресурсів (сумісність)
У такому разі засіб профілювання не запуститься. Окрім того, з’явиться повідомлення про помилку на кшталт такого:
Не вдалося запустити VSPerfDrv100. Службу не вдалося запустити, оскільки її або дезактивовано, або з нею не пов’язано жодного пристрою, який вона підтримує.

Така проблема виникає через несумісність між драйвером програми Visual Studio 2010 з пакетом оновлень 1 (SP1) та ОС Windows 8.

Ознаки 2

Зібрані дані не відобразяться в поданні звіту, якщо для їх збирання ви використовуєте візуалізатор сумісності.

Ця проблема виникає через зміну схеми подій Windows в ОС Windows 8.

Спосіб вирішення

Щоб вирішити ці проблеми, використовуйте засоби профілювання програми Visual Studio 2012 на комп’ютері під керуванням ОС Windows 8.

Властивості

Номер статті: 2735834 - Востаннє переглянуто: 16 листопада 2012 р. - Редакція: 2.0
Застосовується до:
 • Microsoft Visual Studio 2010 Service Pack 1
Ключові слова: 
kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbhowto atdownload KB2735834

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com