Aktualizacja jest dostępna w sekcji "Szczegółowe informacje o" w 2010 r. Lync, dodaje przykład format nazwy użytkownika dla Windows Phone

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2736032 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Wprowadzenie

Dostępna jest aktualizacja, dodaje przykład format nazwy użytkownika w sekcji "Szczegółowe informacje o" w programie Microsoft Lync 2010 dla Windows Phone. Przykład format nazwy użytkownika jest "domena\użytkownik" w języku angielskim lub "domain\xyz", w niektórych językach. W tym przykładzie może pomóc użytkownikom wprowadzać informacje o użytkowniku w poprawnym formacie, podczas rejestracji w procesie.

Więcej informacji

Aby uzyskać więcej informacji na temat aktualizacji kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2737907 Opis pakietu aktualizacji zbiorczej dla Lync 2010 dla Windows Phone: październik 2012

Właściwości

Numer ID artykułu: 2736032 - Ostatnia weryfikacja: 16 października 2012 - Weryfikacja: 1.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Lync 2010 for Windows Phone
Słowa kluczowe: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertisebeginner kbmt KB2736032 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2736032

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com