Je k dispozícii aktualizácia ktoré pridáva napríklad formát mena používateľa v sekcii "Detaily" v Lync 2010 pre Windows Phone

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2736032 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Úvod

Je k dispozícii aktualizácia ktoré pridáva napríklad formát mena používateľa v sekcii "Detaily" v Microsoft Lync 2010 pre Windows Phone. Je napríklad formát mena používateľa "doména používateľ" v angličtine alebo "domain\xyz" v niektorých jazykoch. V tomto príklade môže pomôcť používateľom zadať informácie o používateľovi v správnom formáte počas registrácie v procese.

dalsie informacie

Ďalšie informácie o aktualizácii nájdete po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
2737907 Popis balík Kumulatívna aktualizácia pre Lync 2010 pre Windows Phone: október 2012

Vlastnosti

ID článku: 2736032 - Posledná kontrola: 16. októbra 2012 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Lync 2010 for Windows Phone
Kľúčové slová: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertisebeginner kbmt KB2736032 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2736032

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com