XADM: Exchange 2000 Active Directory Connector kterém nelze vytvořit proxy adresy pro vlastní příjemce v Exchange Server 5.5

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 273612 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Nové vlastní příjemce, vytvořené konektoru podle serveru Exchange 2000 Active ADC (Directory Connector) mohou chybět očekávané proxy adresy. V protokolu událostí aplikace je zaznamenáno upozornění, která je obdobou následující:
ID události: 8040
Typ: upozornění
Zdroj: MSADC
Kategorie: replikace
Popis:

Serveru 'TARGETSERVER' nelze generovat e-mailové adresy pro položku "cn = USER ou = SITE, o = ORG". Neúspěšná, došlo k chybě: [0xc354]. (Připojení dohody do ORG' # 2448)

Další informace získáte klepnutím na tlačítko http://search.support.microsoft.com/search/?adv=1.
Uživatel, který je uveden v předchozí zpráva upozornění (USER v tomto příkladu), stejně jako všechny nové uživatele, které byly vytvořeny po uživateli nevygeneroval e-mailové adresy (i v případě, že tato chyba je uvedena pouze pro prvního uživatele, který nevygeneroval e-mailovou adresu).

Příčina

Tomuto problému může dojít, pokud uživatel, který vyrobené zprávu upozornění, která obsahuje události ID 8040 obsahuje adresu proxy, která se již používá na cílovém serveru. Toto upozornění událostí ID jednoduše hlásí problém. Však po této chybě generování proxy adres nefunguje pro všechny další objekty i z důvodu chyby při zpracování pomocí konektoru ADC serveru Exchange 2000.

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro Microsoft Exchange 2000 Server. Další informace získáte následujícím článku báze Microsoft Knowledge Base:
301378XGEN: Jak získat nejnovější Exchange 2000 Server Service Pack
Anglická verze této opravy má následující atributy souborů nebo novější:

Komponenty: ADC

Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze
Msadc.exe6.0.4418.5

Jak potíže obejít

Chcete-li tento problém vyřešit, ujistěte se, že žádné adresy proxy, které budou importovány do Microsoft Exchange Server jsou verze 5.5 podle Exchange 2000 ADC in conflict with existující adresu.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém na serveru Microsoft Exchange 2000 Server. Tento problém byl poprvé opraven aktualizací Microsoft Exchange 2000 Server Service Pack 1.

Vlastnosti

ID článku: 273612 - Poslední aktualizace: 30. ledna 2014 - Revize: 2.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Exchange 2000 Server Standard Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbfix kbqfe kbhotfixserver KB273612 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:273612

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com