Aktualizace GDR pro Visual Studio 2010 SP1 je k dispozici, chcete-li přidat podporu kompatibility Visual Studio 2012 a Windows 8

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2736182 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Úvod

Tento článek popisuje aktualizaci verze GDR (General Distribution) pro Microsoft Visual Studio 2010 Service Pack 1 (SP1), která přidává podporu kompatibility pro aplikaci Microsoft Visual Studio 2012 a pro Windows 8.

Aktualizace GDR dále obsahuje opravy kumulativní kompatibility, které jsou popsány v části "Další informace".

Další informace

Po instalaci této aktualizace GDR, lepší následující funkce aplikace Visual Studio 2010 SP1 testovací nástroje pro Windows 8:
 • Automatizovaný test pro Microsoft .NET Framework 4.5 systémem Windows Presentation Foundation (WPF) řídí můžete spustit v počítači se systémem Windows 8.
 • Automatizovaný test pro 64-bit (x 64) Internet Explorer 10 můžete spustit v počítači se systémem Windows 8.

Tato aktualizace GDR také řeší následující problémy v aplikaci Visual Studio 2010.

Problém 1

Můžete narazit na některý z následujících problémů v aplikaci Visual Studio 2010:
 • Nelze otevřít soubor kódu disponibility (.coverage), který je vytvořen pomocí Visual Studio 2012 v sadě Visual Studio 2010.
 • Nelze otevřít soubor kódu pokrytí (.coverage), která je generována jako část TFS 2012 sestavení v sadě Visual Studio 2010 výsledky.
Poznámky
 • Po instalaci této aktualizace můžete otevřít soubory s kódem disponibility Visual Studio 2012 (.coverage) v aplikaci Visual Studio 2010.
 • Soubor kódu disponibility (.coverage), který je vytvořen pomocí Visual Studio 2012 je v novém formátu, který není závislý na získávaná binární soubory nebo soubory databáze (PDB) program. Tento nový formát nelze zpracovat pomocí Visual Studio 2010.
Problém 2

Zvažte následující scénář:
 • Je test artefakt, který je přiřazen neplatný uživatel v TFS 2010. Například uživatel opustil společnost, ale stále obsahuje testovací případ, který je mu přiřazena.
 • Můžete upgradovat TFS 2010 TFS 2012.
 • Připojení k upgradované TFS serveru pomocí Microsoft Test Manager (Formát MTM) 2010.
V tomto scénáři nelze přiřadit test artefakt všichni uživatelé TFS 2010 Formát MTM pomocí.

Problém 3

Při spuštění testu zatížení a typu sítě než profil místní sítě (LAN) v počítači se to běží Windows 8, emulace sítě způsobuje zhroucení operačního systému.

Poznámky
 • Mix sítě lze zadat v Průvodci zkušební zatížení. Profily sítě můžete přidat k síti mix.
 • Profil sítě LAN emulace sítě nepoužívá. Síťové profily pomocí emulace sítě však pro účely simulace.

Informace o aktualizaci

K dispozici je nyní podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Je však určena opravit pouze problému popsaného v tomto článku. Použijte ji pouze u systémů, ve kterých dochází k tomuto konkrétnímu problému.

Chcete-li vyřešit tento problém, obraťte se na technickou podporu společnosti Microsoft získat opravu hotfix. Úplný seznam telefonních čísel služeb technické podpory společnosti Microsoft a informace o cenách technické podpory naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Ve zvláštních případech mohou být účtované poplatky podpory stornovány, pokud pracovník technické podpory společnosti Microsoft určí, že váš problém vyřeší konkrétní aktualizace. Obvyklé náklady na podporu použije dalších otázek a problémů, které nejsou vyřešeny v dané konkrétní aktualizaci.
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Ke stažení
Stáhněte balíček.

Další informace o tom, jak stahovat soubory technické podpory společnosti Microsoft, získáte kliknutím na číslo následujícího článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
119591 Jak získat soubory podpory společnosti Microsoft ze serverů služeb online
Soubor neobsahuje viry. Společnost Microsoft použila aktuální antivirový software, který byl k dispozici k datu zveřejnění souborů. Soubor je uložen na zabezpečených serverech, které neumožňují neoprávněné změny souborů.

Požadavky

Chcete-li nainstalovat tuto opravu hotfix, musíte mít Visual Studio 2010 SP1.
Stáhněte Microsoft Visual Studio 2010 Service Pack 1 (Instalační program).

Požadavek na restartování

Nemáte k restartování počítače po instalaci této opravy hotfix Pokud zasažené soubory nejsou používány při instalaci. Doporučujeme ukončit všechny součásti související s Visual Studio 2010, před instalací opravy hotfix.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava hotfix nenahrazuje žádné další opravy hotfix.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Vlastnosti

ID článku: 2736182 - Poslední aktualizace: 18. března 2013 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Visual Studio 2010 Premium with MSDN
 • Microsoft Visual Studio 2010 Ultimate
 • Microsoft Visual Studio Test Professional 2010
Klíčová slova: 
kbqfe kbhotfixserver kbfix kbsurveynew kbexpertiseadvanced atdownload kbmt KB2736182 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2736182

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com