Klienty nelze najít řadiče domény na přihlášení

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 273663 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Některé klientské počítače nelze najít řadič domény v doméně se systémem Windows 2000 při velkém zatížení jsou řadiče domény.

Příčina

Klientský počítač část, vyhledá řadič domény provedením UDP LDAP "ping" na seznamu možných převodů řadiče domény. Nejrychlejší řadič domény odpovědět je jeden vybraná pro klienta. Pokud žádný řadič domény odpoví klient není uvedena název řadiče domény kontaktovat. Tyto jsou požadavků UDP LDAP citlivé na čas. Pokud řadič domény je zatížení, hlavy LDAP nemusí být schopen odpovídat na požadavky na tyto dostatečně rychle. V takovém WinSock vytvoří fronty požadavků LDAP hlavy. Chcete-li získat více aktuální příkazy ping LDAP, server musí získat prostřednictvím nejstarší a pravděpodobně platností příkazy ping LDAP první. Řadič domény intenzivně načten může získat bogged dolů volaného platností příkazy ping LDAP a nikdy skutečně odpovězte aktuální ping.

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Windows 2000. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
260910Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows 2000
Anglická verze této opravy má následující atributy souborů nebo novější:
  Date    Time  Version    Size  File name
  ------------------------------------------------------
  09/08/2000 2:52PM 5.0.2195.2158 32,016 Ntdsatq.dll 
				

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v systému Windows 2000. Tento problém byl poprvé opraven v systému Windows 2000 Service Pack 2.

Další informace

Další informace o současné instalaci systému Windows 2000 a oprav hotfix pro systém Windows 2000 naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
249149Instalace systému Microsoft Windows 2000 a oprav pro systém Windows 2000

Vlastnosti

ID článku: 273663 - Poslední aktualizace: 21. února 2007 - Revize: 3.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows 2000 Server
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
 • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kbenv kbfix kbwin2000presp2fix KB273663 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:273663

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com