Funkce vzdálené správy nefungují správně po použití zásady zabezpečení pomocí Průvodce konfigurací zabezpečení v systému Windows Server 2012

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2737271 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Předpokládá se použití zásady zabezpečení v systému Windows Server 2012 pomocí Průvodce konfigurací zabezpečení (SCW). V takovém případě funkce vzdálené správy, které závisí na službě vzdálené správy systému Windows (WinRM) nebudou správně fungovat. Například správce serveru nefunguje správně.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože ve výchozím nastavení Průvodce konfigurací zabezpečení zakáže Služba WS-Management.

Řešení

Tento problém lze vyřešit před použití zásady zabezpečení pomocí Průvodce konfigurací zabezpečení povolte službu Vzdálená správa systému Windows (WinRM).

Vlastnosti

ID článku: 2737271 - Poslední aktualizace: 31. srpna 2012 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Windows Server 2012 Datacenter
  • Windows Server 2012 Essentials
  • Windows Server 2012 Foundation
  • Windows Server 2012 Standard
Klíčová slova: 
kbprb kbexpertiseadvanced kbsurveynew kbmt KB2737271 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2737271

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com