Windows PowerShell tabanlı bir etki alanı denetleyicisi dağıtım uyarılar yineler

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2737416 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Windows PowerShell AddsDeployment modülünü kullanarak etki alanı denetleyicilerinde Windows Server 2012 Acrive Directory etki alanı Hizmetleri (ad ds) yüklediğinizde, aşağıdaki iletiyi alırsınız:

Uyarı: Güvenlik kanalı oturumlarının kurulurken zayıf şifreleme algoritmalarını engelleyen "şifreleme algoritmaları Windows NT 4.0 ile uyumlu ver" adlı güvenlik ayarı için bir varsayılan etki alanı denetleyicileri Windows Server 2012 vardır.

Bu ayar hakkında daha fazla bilgi için bkz: Bilgi Bankası makalesi 942564
(http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=104751).

Uyarı: Bu dns sunucusu için temsilci yetkili ana bölgeyi bulunamıyor veya Windows dns sunucusu çalışmıyor olduğundan oluşturulamıyor. Varolan bir dns altyapısıyla tümleştirme olmadığını, bu dns sunucusu için temsilci "corp.adatum.com" etki alanı dışından gelen güvenilir ad çözümlenmesini garantilemek üzere üst bölgeyi, el ile oluşturmanız gerekir. Aksi durumda, hiçbir eyleme gerek yoktur.

Daha sonra bu iletiler görüntülenir yeniden.

Neden

Windows Server 2012'de eklenen etki alanı denetleyicisi dağıtım önkoşul doğrulama işlemi nedeniyle önce bu iletiyi alırsınız. Daha sonra yeniden gerçek yükleme sırasında bu iletiyi alırsınız.

Windows Server 2012 Sunucu Yöneticisi'ni kullanarak ad DS'yi yüklediğinizde, iletiyi daha anlaşılır olmasını iletişim kutuları ile birlikte bu iletiyi alırsınız.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için iletiyi yoksay.

Kullanırsanız, –SkipPreChecks:$ true bağımsız değişkeni, yalnızca bir kez iletiyi alırsınız. Önkoşul başarısız olacak etki alanı denetleyicisi yükleme denemenize engel çünkü ancak, biz bu bağımsız değişken kullanmak recomment değil.

Daha fazla bilgi

Yeni bir ad ds orman oluşturduğunuzda, her iki ileti beklenir. dns temsilcisi uyarı hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft TechNet Web sitesine bakın:
Bölge Temsilcisini Anlama

Özellikler

Makale numarası: 2737416 - Last Review: 19 Eylül 2012 Çarşamba - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Windows Server 2012 Datacenter
  • Windows Server 2012 Standard
Anahtar Kelimeler: 
kbmt KB2737416 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2737416

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com