Windows PowerShell основі домену контролер розгортання повторює попередження

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2737416 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

Ознаки

Під Вільний час інсталяції Acrive каталогів (AD DS) на контролерах домену Windows Server 2012 за допомогою Windows PowerShell AddsDeployment модуля, з'явиться таке повідомлення:

Попередження: Контролери доменів Windows Server 2012 мають значення за промовчанням для параметр безпеки названий "Дозволити алгоритми криптографії сумісні з Windows NT 4.0" яка запобігає слабкіше алгоритми криптографії, під Вільний час автоматична інсталяція безпеки канал сесій.

Щоб отримати додаткові відомості про цей параметр можна знайти у статті бази знань 942564
(http://Go.Microsoft.com/fwlink/?LinkId=104751).

Попередження: Делегація на цей DNS-сервер неможливо створити тому, що зона авторитетний батьків не знайдено, або він працює Windows DNS-сервера. Якщо ви інтегруються з інфраструктурою DNS, слід вручну створити делегація цей DNS-сервер у зоні батьківського забезпечити надійний ім'я резолюції з за межами домену "corp.adatum.com". В іншому випадку немає це необхідно.

Потім це протокол IMAP відображається знову.

причина

Спочатку появи цього протокол IMAP через передумова перевірки процес розгортання контролера домену, яка була додана в Windows Server 2012. Потім ви отримаєте це протокол IMAP знову під Вільний час фактичної установки.

Під Вільний час інсталяції AD DS за допомогою Windows Server 2012 Server Manager, отримання цього протокол IMAP, разом з діалогових вікнах, які роблять протокол IMAP більш зрозумілим.

Розв'язанн

Щоб вирішити цю проблему, ігнорувати протокол IMAP.

Якщо ви використовуєте SkipPreChecks:$ true аргумент, з'явиться протокол IMAP, лише один раз. Однак, ми не рекомендую використовувати цей аргумент, тому, що необхідною умовою перевіряє запобігти вас від спроб інсталяції контролера домену, що не вдасться.

Додаткові відомості

Обидва протокол IMAP як очікується, під Вільний час створення нового AD DS лісу. Щоб отримати додаткові відомості про попередження DNS делегації зверніться до веб-сайту Microsoft TechNet:
Делегація розуміння зона

Властивості

Номер статті: 2737416 - Востаннє переглянуто: 19 вересня 2012 р. - Редакція: 1.0
Застосовується до:
  • Windows Server 2012 Datacenter
  • Windows Server 2012 Standard
Ключові слова: 
kbmt KB2737416 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2737416

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com