IFM omezení ověření v programu Správce serveru Windows Server 2012

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2737516 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Příznak 1

Při použití systému Windows Server 2012 správce serveru nainstalovat služba Active Directory Domain Services (služba AD DS) na další řadič domény pomocí instalace z média (IFM) možnost naDalší možnosti stránky, Ověřit tlačítko se zdánlivě nic dělat, když klepnete na tlačítko.

Příznaky 2

Když vyberete celé domény Řadič IFM soubory k instalaci řadiče domény jen pro čtení (RODC) služba AD DSOvěřit tlačítko a Kontrola předpokladůstránka Neoznamovat chyby. Však pokud se pokusíte nainstalovat později, instalace se nezdaří a zobrazí následující chybová zpráva:

Došlo k chybě při pokusu konfigurovat tento počítač jako řadič domény. Instalace z média povýšení řadiče domény jen pro čtení nelze spustit, protože není povoleno zadané zdrojové databáze. IFM podporu jen pro čtení lze pouze databáze z jiných objektů.

Poznámka: Používáte řadič IFM soubory pro instalaci řadiče domény plnou očekávaným zobrazí následující chybová zpráva:

nelze ověřit cestu média

Příčina

Příčina 1

Ověření dojde automaticky při každém zadání nové cesty pomocí tlačítka Procházet ("..."). Pokud médium je neplatná, zobrazí chybová zpráva při procházení složky. Nicméně pokud zadejte cestu nebo změnit obsah cesty, musíte klepnoutOvěřittestování obsahu. Dokud neproběhne ověřeníDalšínení zobrazeno tlačítko.

Žádné zprávy nebo dialogová okna se zobrazí, pokud ověřování projde. Informace se zobrazí, pouze pokud je nalezena chyba.

Příčina 2

Správce serveru IFM ověření pouze ověřuje přítomnost a integrity média. Typ média pro typ řadiče domény dříve vybrané neodpovídá. Je také žádné nezbytných ověření možnost IFM.

Při ověřování souborů IFM řadič úplné domény řadiče jsou nainstalovány všechny soubory. Však možnost RODC IFM neobsahuje registru výstup, který je nutný pro celý server a chybová zpráva.

Vždy používejte správnou možnost IFM s správný typ serveru.

Řešení

Vyřešit chybu popsanou v části "Příznaky 2", vytvořit nový výstup IFM správný druh řadiče domény a potom zkuste instalaci znovu.

Další informace

Toto chování je záměrné.

Další informace o vytvoření řadiče domény IFM možnost přejdete na následujícím webu Microsoft TechNet:

Vytvoření instalačního média pomocí nástroje Ntdsutil

Vlastnosti

ID článku: 2737516 - Poslední aktualizace: 2. října 2012 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Windows Server 2012 Datacenter
  • Windows Server 2012 Standard
Klíčová slova: 
kbmt KB2737516 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2737516

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com