IFM Перевірка обмежень в Windows Server 2012 Server Manager.

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2737516 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Ознаки

Симптом 1

Під Вільний час сценарій виконання Windows Server 2012 Server Manager для інсталяції служби доменів служба Active Directory (AD DS) на додаткового контролера домену за допомогою установки за варіант медіа (IFM) на вДодаткові параметри сторінки, на Перевірте, чи Кнопка, здається, нічого не робити, коли ви клацніть на ньому.

Симптом 2

Коли ви виділяєте повному доменне контролер IFM файли для інсталяції AD DS для читання контролера (RODC), вПеревірте, чи Кнопка і в Передумови виїздусторінка не повідомляти про помилки. Однак, якщо ви намагаєтеся інсталювати пізніше, помилка та з'являється таке протокол IMAP про помилку:

Сталася помилка під Вільний час спроби настроїти цей комп’ютер-зразок як контролер домену. Не вдалося запустити установку з ЗМІ заохочення DC лише для читання, оскільки бази даних Указане джерело не допускається. Тільки бази даних з іншим RODCs може використовуватися для просування IFM на RODC.

Примітка Якщо ви використовуєте RODC IFM файли для інсталяції контролер домену, з'являється таке протокол IMAP про помилку, як очікується:

не вдалося перевірити шлях ЗМІ

причина

Причина 1

Перевірка відбувається автоматично щоразу, укажіть нового контура за допомогою кнопка Огляд. ("."). Якщо пул носіїв неприпустиме, з'являється протокол IMAP про помилку під Вільний час перегляду цієї папки. Однак, якщо ви введіть шлях або змінити зміст шлях, ви повинні натиснутиПеревірте, чиперевірити вміст. Доки відбувається перевірка, наНаступнийКнопка не відображається.

Немає повідомлень або діалогових вікон відображаються, якщо проходить перевірку. Інформація відображається, лише якщо знайшли помилку.

Причинно 2

Перевірка сервера менеджер IFM тільки підтверджує присутності і цілісності засобів масової інформації. Вона не відповідає типу контролер раніше цього домену, типу носія. Крім того, немає не передумов перевірки IFM варіант.

Коли ви перевірити повному доменне контролер IFM файлів на на RODC, присутні всі файли. Однак, RODC IFM параметр не містить виводу реєстру, які необхідні для повного сервера, і з'являється протокол IMAP про помилку.

Ви повинні завжди використовувати правильний варіант IFM разом з правильний вигляд із повітря сервера.

Розв'язанн

Щоб виправити помилку, описане в розділі "Симптом 2", створення нових IFM виводу за правильне роду контролера домену та повторіть спробу інсталяції продукту.

Додаткові відомості

Цю ситуацію передбачено.

Щоб отримати додаткові відомості про створення контролера домену IFM варіант перейдіть до наступного веб-сайт Microsoft TechNet:

Створити інсталяційний пул носіїв за допомогою Ntdsutil

Властивості

Номер статті: 2737516 - Востаннє переглянуто: 2 жовтня 2012 р. - Редакція: 1.0
Застосовується до:
  • Windows Server 2012 Datacenter
  • Windows Server 2012 Standard
Ключові слова: 
kbmt KB2737516 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2737516

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com