Směrů řádku tabulky a buňky šířky tabulky změnit při otevření dokumentu aplikace Word 97 v aplikaci Word 2000

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 273760 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

V aplikaci Word 2000 při otevření dokumentu, který byl vytvořen v obousměrné verzi Microsoft Word 97 a který obsahuje tabulky, směrů řádku tabulky a buňky šířky tabulky změnit.

Příčina

K tomuto problému dochází, když tabulka obsahuje řádky zprava doleva a zleva doprava. V tomto případě směr celé tabulky změněn na zprava doleva.

V obousměrné verzích aplikace Word 97 (arabština a hebrejština) můžete nastavit směr jednotlivých jednotlivých řádků. Je možnost v TableFormatCell dialogovém okně v těchto verzích, které umožňuje provést.

V aplikaci Word 2000 směr lze nastavit pouze pro celou tabulku.

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro Microsoft Office 2000. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
276367OFF2000: Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro Office 2000

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku.

Tento problém byl poprvé opraven v aktualizaci Word 2000: 25. dubna 2002.

Další informace

Poznámka: Tato oprava tohoto problému převede původní tabulky aplikace Word 97 do několika tabulek. Při každém změny směru řádku novou tabulku začíná.

Vlastnosti

ID článku: 273760 - Poslední aktualizace: 28. února 2014 - Revize: 3.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Word 2000 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kboffice2000sp3fix kbbug kbfix KB273760 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:273760

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com