Desteklenmeyen kayıt defteri yedekleme ve geri yükleme yöntemleri kayıt defteri hatalı (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı ingilizce olan içeriğe işaret edebilir.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 273894 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Tek bir kayıt defteri dosyaları, yedekleme dolap dosyalarından (Rb0*.cab) silin ve sonra etkin kayıt defteri dosyalarını değiştirmek için bir sürükle ve bırak işlemi kullanarak kayıt defterini geri yükleme bir kayıt defteri dosyasını geri yükleme'nin geçerli veya desteklenen bir yöntem değildir.

Bu yöntem, üçüncü taraf kağıt yayınlar ve kayıt defteri Denetleyicisi aracının ilgili ınternet'te yayımlanan makaleleri advocated. Etkin kayıt defterinin bozulmasına neden olabilir, bu yöntem, Microsoft tarafından desteklenmiyor.

Etkin kayıt bozulmasını olmadan, bir kayıt defteri yedeğini geri yüklemek için <a0></a0>, kayıt defteri denetleyicisi aracında geri yükleme özelliğini kullanın:
  1. Bilgisayarınızı yeniden başlatmak için başlangıç disketini kullanın ve sonra en az bir önyükleme seçeneği tıklatın.
  2. Scanreg/restore yazın ve ENTER tuşuna basın.

Daha fazla bilgi

Büyük bir kayıt defteri, her zaman bellekte önbelleğe alınır. Canlı Dosya sabit diskte değiştirirseniz, kayıt defterinin bellekte önbelleğe alınan sürüm, dosya sabit diskte kullanılan farklı verileri içerir. Kayıt kayıt defteri dosyası Yazar bir sonraki başlatılışında kayıt, kayıt defteri dosyasını kayıt defteri dosyası, veri yapılarını zarar sabit disk, eşitlenmemiş önbelleğinden veri yazacaktır.

Kayıt Defteri Denetleyicisi aracı hakkında ek bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleleri görüntülemek üzere aşağıdaki makale numaralarını tıklatın:
183887Windows Kayıt Defteri Denetleyicisi Aracının (Scanreg.exe) Açıklaması
273889Windows Me'de Kayıt Defteri Denetleyicisi Aracında (Scanreg.exe) Yapılan Değişiklikler
Kayıt Defteri Denetleyicisi komut satırı anahtarları hakkında ek bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
184023Kayıt Defteri Denetleyicisi Aracının Komut Satırı Anahtarları
Kayıt Defteri Denetleyicisi ve başlatma hakkında ek bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
198864Kayıt defteri otomatik olarak başlangıç sırasında kaydedilen kurma.
Kayıt defteri ve kullanıcı profilleri hakkında ek bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
250410Windows 98/95 Kayıt Defteri Dosyalarının Açıklaması
Kullanıcı profilleri hakkında ek bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
161334Kılavuz, Windows NT 4.0 Profiles'ı ve <a1>ilkeler</a1> (Bölüm 1 / 6)

Özellikler

Makale numarası: 273894 - Last Review: 10 Şubat 2014 Pazartesi - Gözden geçirme: 1.4
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows Millennium Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbenv kbinfo KB273894 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:273894

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com