Düzeltme: Uzak bir ortamda "Önceden onaylanmış" güvenlik ayarı etkinleştirildiğinde Host Integration Server 2010'u, Transaction Integrator tarafından gönderilen bir işlem başarısız

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2739301 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Aşağıdaki senaryoyu düşünün. Transaction Integrator, Microsoft Host Integration Server 2010'u CICS anabilgisayar sisteminde karşı bir hareket gönderir. Ayrıca, "Önceden onaylanmış" güvenlik ayarı etkin olduğu uzak bir ortam vardır. Bu senaryoda, işlem başarısız olur ve aşağıdaki hata iletilerinden birini alabilirsiniz:

Hata iletisi 1
HISMSNA0015 SNATransport yöntemini çağır, LUName REMOTE01, hata işleme sırasında iç cmscsp yöntemi çağrılırken bir hata ile karşılaştı = 24
Hata iletisi 2
Özel durum oluştu: HISMSNA0015 SNATransport yöntemi GetBalance, LUName CICSSEC, hata işleme sırasında iç yönteme cmrcv çağrılırken bir hata ile karşılaştı = sağlanan güvenlik bilgileri geçerli değil.

Neden

"Önceden onaylanmış" güvenlik ayarı kullanıcı kimliği gereklidir, ancak parola gerektirmez. Transaction Integrator ClientContext dizisi kullanarak kimlik bilgilerini gönderir ve bu dizi boş parola alanını içerir. Bu nedenle, "Belirtiler" bölümünde anlatılan hata iletilerinden birini alabilirsiniz.

Çözüm

Güncelleştirme toplaması bilgileri

Bu sorunu gideren düzeltme, Host Integration Server 2010 için toplu güncelleştirme paketi 5 eklenmiştir. Toplam edinme hakkında daha fazla bilgi için güncelleştirme paketi, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
2728515 Host Integration Server 2010 için toplu güncelleştirme paketi 5

Durum

Microsoft bunun "Aşağıdakilere Uygulanır" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun olduğunu onaylamıştır.

Özellikler

Makale numarası: 2739301 - Last Review: 30 Ağustos 2012 Perşembe - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Host Integration Server 2010
Anahtar Kelimeler: 
kbqfe kbfix kbexpertiseinter kbbug kbsurveynew kbmt KB2739301 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2739301

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com