Błąd "Nie możesz tworzyć witryny zespołu" komunikatu po kliknięciu przycisku "nowej witryny" w programie SharePoint Online strony "Witryny, a następnie"

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2739513 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

PROBLEM

Gdy klikniesz przycisk Nowa stronana stroniea następnie witryn w programie Microsoft SharePoint Online, pojawi się następujący komunikat o błędzie:
Nie możesz tworzyć witryny zespołu w https://domena.SharePoint.com/.

Uwaga Z domena symbol zastępczy reprezentuje domenę, używane w organizacji.

ROZWIĄZANIE

Aby rozwiązać ten problem, administrator musi zapewnić Tworzenie podwitryn uprawnienia użytkowników, którzy potrzebują uprawnień do używania "Nowa witryna" łącze.

UwagaJeśli używasz tego rozwiązania wszystkich użytkowników, którzy zostaną dodani do nowej grupy, którą można utworzyć będzie mógł tworzyć podwitryny w zbiorze witryn. Istnieje wiele metod, które zapewniają ten poziom dostępu. Jednak to rozwiązanie pozwala (administrator) łatwo zarządzać liczby i zakresu osób, które mogą również tworzyć podwitryny. Ta zmienna jest zarządzać przez dodawanie lub usuwanie użytkowników z nowej grupy.

Aby określić lokalizację, w którym witryna jest już utworzona po użytkownik kliknie łączeNowa witryna , wykonaj następujące kroki:
 1. Zaloguj się do Centrum administracyjnego programu SharePoint, a następnie kliknij przycisk Ustawienia.
 2. W przypadku opcji uruchamiania witryny sieci sprawdzić adres URL, który jest wymieniony w polu Utwórz witryny pod . Na przykład wartość może być https://contoso.SharePoint.com, gdzie Firma Contoso jest to nazwa domeny, używanej dla danej organizacji.
Aby utworzyć nowy poziom uprawnień, musi być administratorem witryny, który został na płytach witryn utworzonych na jego podstawie. W tej sytuacji wykonaj następujące kroki:
 1. Kliknij ikonę koła zębatego do menu Narzędzia , a następnie kliknij przyciskUstawienia witryny.
 2. Kliknij przycisk uprawnienia witryny.
 3. Na wstążce kliknij przyciskPoziomy uprawnień , a następnie kliknij przycisk Dodaj poziom uprawnień.
 4. Wprowadź nazwę poziomu uprawnień, a następnie w sekcjiUprawnienia witryny , zaznacz pole wyboru Tworzenie podwitryn .
 5. Kliknij przycisk Utwórz.
Aby utworzyć grupę, która używa nowego poziomu uprawnień, wykonaj następujące kroki jako administrator witryny:
 1. Kliknij ikonę koła zębatego do menuNarzędzia, a następnie kliknij przyciskUstawienia witryny.
 2. Kliknij Uprawnienia do witryny, a następnie kliknij polecenie Utwórz grupę.
 3. Podaj nazwę grupy, a następnie zaznacz pole wyboru obok nazwy nowego poziomu uprawnień, który został utworzony w sekcjiNadawanie grupie uprawnień dla tej witryny .

  UwagaIstnieją również inne ustawienia dostępne w tej sekcji. Wybierz dodatkowe ustawienia odpowiednie dla konkretnego scenariusza.
 4. Kliknij przycisk Utwórz.
Dodawanie i usuwanie użytkowników z nowej grupy, aby udzielić lub odmówić uprawnienia, które zostały skonfigurowane.

WIĘCEJ INFORMACJI

Ten problem występuje, ponieważ użytkownik, który próbuje utworzyć witryny nie ma uprawnienia Tworzenie podwitrynw zbiorze witryn, gdzie on lub ona jest trudny do tworzenia witryny.

Nadal potrzebujesz pomocy? Przejdź do Społeczności użytkowników usługi Office 365 witryny sieci Web.

Właściwości

Numer ID artykułu: 2739513 - Ostatnia weryfikacja: 4 czerwca 2014 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft Office SharePoint Online
Słowa kluczowe: 
o365e o365p o365 o365022013 o365a o365m kbmt KB2739513 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł został przetłumaczony przy użyciu oprogramowania firmy Microsoft do tłumaczenia maszynowego i może być poprawiony przy użyciu technologii Community Translation Framework (CTF). Firma Microsoft udostępnia artykuły tłumaczone maszynowo, poprawione przez społeczność, a także tłumaczone przez tłumaczy profesjonalnych, aby zapewnić dostęp do wszystkich artykułów w bazie wiedzy w wielu językach. Artykuły tłumaczone maszynowo i poprawione mogą zawierać błędy pisowni, składniowe i gramatyczne. Firma Microsoft nie ponosi odpowiedzialności za żadne nieścisłości, błędy ani szkody spowodowane przez niepoprawne tłumaczenia zawartości ani przez korzystanie z niej przez klientów. Więcej o strukturze CTF: http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/pl.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2739513

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com