Komunikatu o błędzie "Nie możesz tworzyć witryny zespołu" kliknij "nowe witryny" w programie SharePoint Online strony "Witryny, a następnie"

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2739513 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.

Nie masz pewności co wersji Office 365 używasz? Przejdź do następującej witryny firmy Microsoft:
Czy używam usługi Office 365 po uaktualnieniu?
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

PROBLEM

Po kliknięciu przycisku Nowa stronanaNastępnie witryn Strona w programie Microsoft SharePoint Online, otrzymasz następujący komunikat o błędzie:
Nie możesz tworzyć witryny zespołu w https://domena.SharePoint.com/.

Uwaga Z domena symbol zastępczy reprezentuje domenę, używane w organizacji.

ROZWIĄZANIE

Aby rozwiązać ten problem, administrator musi zapewnić Tworzenie podwitryn uprawnienia użytkowników, którzy potrzebują uprawnień do używania "Nowa witryna" łącza.

Uwaga Korzystając z tego rozwiązania, wszyscy użytkownicy, którzy zostaną dodani do nowej grupy, którą można utworzyć będzie mógł tworzyć podwitryny w zbiorze witryn. Istnieje wiele metod, które zapewniają ten poziom dostępu. Jednak to rozwiązanie pozwala (administrator) na łatwe zarządzanie liczby i zakresu osób, które również mogą tworzyć podwitryny. Ta zmienna można zarządzać przez dodawanie lub usuwanie użytkowników z nowej grupy.

Aby określić lokalizację, w którym witryna jest tworzona po kliknięciu przez użytkownikaNowa strona łącza, wykonaj następujące kroki:
 1. Zaloguj się do Centrum administracji programu SharePoint, a następnie kliknij przycisk Ustawienia.
 2. W Uruchom witrynę opcja, sprawdzić adres URL, który znajduje się na Tworzenie witryn podrzędnych pole. Na przykład wartość może być https://contoso.SharePoint.com, gdzie Firma Contoso jest to nazwa domeny, używanej dla danej organizacji.
Aby utworzyć nowy poziom uprawnień, musi być administratorem witryny, zdefiniowanego do witryn utworzonych na jego podstawie. W tej sytuacji wykonaj następujące kroki:
 1. Kliknij ikonę narzędzi Narzędzia menu, a następnie kliknij przyciskUstawienia witryny.
 2. Kliknij przycisk Uprawnienia witryny.
 3. Kliknij na Wstążce,Poziomy uprawnień a następnie kliknij przycisk Dodawanie poziomu uprawnień.
 4. Wprowadź nazwę poziomu uprawnień, a następnie wUprawnienia witryny sekcja select Tworzenie podwitryn pole wyboru.
 5. Kliknij przycisk Tworzenie.
Aby utworzyć grupę, która używa nowego poziomu uprawnień, wykonaj następujące kroki jako administrator witryny:
 1. Kliknij ikonę narzędziNarzędziamenu, a następnie kliknij przyciskUstawienia witryny.
 2. Kliknij przycisk Uprawnienia witryny, a następnie kliknij przycisk Tworzenie grupy.
 3. Podaj nazwę dla grupy, a następnie wNadawanie grupie uprawnień dla tej witryny sekcja, zaznacz pole wyboru obok nazwy nowego uprawnienia poziomu utworzonych.

  Uwaga Istnieją również inne ustawienia dostępne w tej sekcji. Wybierz dodatkowe ustawienia odpowiednie dla danego określonego scenariusza.
 4. Kliknij przycisk Utwórz.
Dodawanie i usuwanie użytkowników z nowej grupy w celu udzielania lub odmawiania uprawnień, które zostały skonfigurowane.

WIĘCEJ INFORMACJI

Ten problem występuje, ponieważ nie ma użytkownik, który jest trudny do tworzenia witryny Tworzenie podwitrynuprawnienia dla zbioru witryn, którym on lub ona jest trudny do tworzenia witryny.

Nadal potrzebujesz pomocy? Przejdź do Office 365 Wspólnoty Witryna sieci Web.

Właściwości

Numer ID artykułu: 2739513 - Ostatnia weryfikacja: 31 maja 2013 - Weryfikacja: 1.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft Office SharePoint Online
Słowa kluczowe: 
o365e o365p o365 o365022013 after upgrade o365a o365m kbmt KB2739513 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2739513

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com