протокол IMAP про помилку "Вам не дозволяється створювати сайти груп", після натискання кнопка "новий сайт" SharePoint онлайн сторінці "Слідують сайти"

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2739513 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

ПРОБЛЕМА

Якщо клацнути нового сайтуна сторінціСлідують сайтів в Microsoft SharePoint Online, з'являється таке протокол IMAP про помилку:
Вам не дозволено створювати сайти груп в https://ВашДомен.SharePoint.com/.

Примітка. На ВашДомен покажчик місця заповнення представляє домен, який ви використовуєте для вашої організації.

РІШЕННЯ

Виправити цю проблему, адміністратор повинен надати дозволи на створення підсайтів для користувачів, які потребують дозволу на використання "новий сайт" посилання.

Примітка.Якщо ви використовуєте це рішення, всіх користувачів, які додаються до нової групи, які ви створюєте зможете створити дочірні сайти в колекції сайтів. Є багато методів, які надають такий рівень доступу. Тим не менш, це рішення дає вам змогу (Адміністратор) легко керувати кількість та спектр людей, які також можна створювати підсайти. Ця змінна керування за допомогою додавання або видалення користувачів з нової групи.

Щоб визначити місцезнаходження, на який сайт створюється після того, як користувач натискає на посиланняновий сайт , виконайте такі дії:
 1. Ввійдіть до центру адміністрування SharePoint і натисніть кнопку Параметри.
 2. У параметр запустити сайт огляд URL, чи вказано в полі створення сайтів під . Наприклад, значення може бути HTTPS://contoso.SharePoint.com, де contoso Це ім'я домену, який використовується для вашої організації.
Щоб створити новий рівень дозволів, ви повинні бути адміністратор сайту, який вказано мати сайтів, створених під ним. У цій ситуації виконайте такі дії:
 1. Натисніть значок шестерні для меню Знаряддя і виберіть пунктПараметри сайту.
 2. Натисніть кнопку дозволи сайту.
 3. На стрічці клацнітьРівні дозволів і натисніть кнопку Додати рівень дозволів.
 4. Введіть ім'я для рівня дозволів і в розділіДозволи сайту , встановіть прапорець поруч із пунктом Створення дочірніх сайтів .
 5. Натисніть кнопку створити.
Щоб створити групу, яка використовує новий рівень дозволів, зробіть ось що з правами адміністратора сайту:
 1. Натисніть значок шестерні для менюЗнаряддяі виберіть пунктПараметри сайту.
 2. Натисніть кнопку Дозволи сайтуі виберіть пункт Створити групу.
 3. Укажіть ім'я для групи і в розділіДати групи дозвіл на цьому сайті , встановіть прапорець поруч із іменем новий рівень дозволів, який ви створили.

  ПриміткаІснують також інші параметри в цьому розділі. Виберіть будь-які додаткові параметри, як відповідні для вашого конкретного сценарію.
 4. Натисніть кнопку створити.
Додавання та видалення користувачів з нової групи для того, щоб надати або заборонити дозволи, які ви налаштували.

ДОДАТКОВІ ВІДОМОСТІ

Ця проблема виникає тому, що користувач, який намагається створити свій сайт, не має дозволи на Створення підсайтівдля колекції сайтів, де він чи вона намагається створити сайт.

Все ще потрібна допомога? Перейдіть до на Office 365 спільноти веб-сайт.

Властивості

Номер статті: 2739513 - Востаннє переглянуто: 4 червня 2014 р. - Редакція: 6.0
Застосовується до:
 • Microsoft Office SharePoint Online
Ключові слова: 
o365e o365p o365 o365022013 o365a o365m kbmt KB2739513 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2739513

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com